Wiadomości

stat

Hybrydowy miesiąc z nagrodami w salonach Toyota Walder

artykuł sponsorowany
Toyota to hybrydowy prekursor.
Toyota to hybrydowy prekursor. fot. Toyota

Toyota na budowaniu napędów hybrydowych zna się jak nikt inny. Osoby, które jeszcze się o tym nie przekonały - koniecznie muszą odwiedzić jeden z salonów trójmiejskiego przedstawiciela marki, Toyoty Walder, i sprawdzić możliwości hybrydowych modeli japońskiego producenta. Właśnie obchodzimy dwudziestolecie wprowadzenia do masowej produkcji napędu hybrydowego. Dealer postanowił uczcić to wydarzenie konkursem, w którym wygrać można bardzo atrakcyjne nagrody.Przyłącz się do zabawy

Wszystkie osoby, które w dniach od 18 kwietnia do 14 maja wezmą udział w bezpłatnych jazdach testowych hybrydowymi modelami Toyoty - będą mogły uczestniczyć w konkursie, którego celem będzie uzyskanie jak najniższego średniego spalania na wyznaczonym odcinku trasy. Wystarczy umówić się na jazdę testową poprzez formularz zamieszczony na dedykowanej stronie konkursowej toyota-hybryda.pl. W zgłoszeniu należy określić termin jazdy oraz dokonać wyboru hybrydowego modelu dostępnego w salonach Toyoty Walder w Chwaszczynie lub w Rumi.

Podczas jazdy testowej uczestnik konkursu zostanie przeszkolony z zasad ekonomicznej jazdy i dowie się, jak działa układ hybrydowy w samochodach Toyoty. Po krótkim szkoleniu, osoba biorąca udział w zabawie odbędzie jazdę konkursową na ustalonej przez organizatora trasie. Na najbardziej ekonomicznych kierowców czekają ciekawe nagrody, a wśród nich cały tydzień z wybranym modelem hybrydowej Toyoty zatankowanym do pełna.

Auris, RAV4, Prius, a może Yaris? Wybór hybryd jest naprawdę spory.
Auris, RAV4, Prius, a może Yaris? Wybór hybryd jest naprawdę spory. fot. Toyota
Trójmiasto pokochało hybrydy

Na pomorskich drogach coraz częściej dostrzegamy samochody hybrydowe. Niekwestionowanym liderem w produkcji tych pojazdów jest Toyota.

- Osiągane przez Toyota Walder wyniki w sprzedaży aut hybrydowych w naszych salonach w Chwaszczynie oraz Rumi są najlepszym potwierdzeniem tego, że mieszkańcy naszego województwa chętnie inwestują w przyszłość oraz środowisko - twierdzi Jarosław Omelańczuk, kierownik działu handlowego Toyoty Walder.
Dealer może pochwalić się najlepszym wynikiem sprzedaży hybrydowych Aurisów w Polsce. W ubiegłym roku Toyota Walder sprzedała ponad 236 egzemplarzy tego modelu.

- Dodam tylko, że w tym roku, do końca marca 2017 roku, sprzedaliśmy 90 egzemplarzy modelu C-HR. Klienci zdecydowanie najczęściej dla tego modelu wybierają napęd hybrydowy. To również jeden z lepszych wyników sprzedażowych w całym kraju - dodaje.
Już niebawem rodzina hybrydowych Toyot powiększy się o Priusa Plug-in.
Już niebawem rodzina hybrydowych Toyot powiększy się o Priusa Plug-in. fot. Toyota
Rok 2017 rokiem hybryd

W tym roku mija dokładnie 20 lat od debiutu Toyoty Prius, pierwszego hybrydowego samochodu wprowadzonego do seryjnej produkcji. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, a rodzina hybrydowych Toyot powiększyła się o modele: Yaris, Auris (w nadwoziu hatchback i kombi), RAV4, C-HR, Prius Plus oraz Prius Plug-in. Ostatni z modeli niebawem zadebiutuje w salonach Toyoty Walder.

- Modele z napędem hybrydowym stanowiły w 2016 roku około 30 proc. całej sprzedaży naszej firmy. Klienci doceniają ich zalety, do których należą: niskie spalanie, bezawaryjność, wysoka jakość, dłuższa gwarancja (do 10 lat na baterię), niskie koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie czasu, duży komfort jazdy oraz wysoka wartość auta po okresie jego użytkowania - zakończył Jarosław Omelańczuk.
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.