Wiadomości

Tragiczny powrót z dyskoteki

Dwóch młodych mężczyzn i dwie dziewczyny zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło nad ranem w Leźnie koło Gdańska. Auto, którym jechali, uderzyło w drzewo i rozpadło się na dwie części.

Śmierć poniosły dwie 17-letnie dziewczyny oraz dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat. Piąty uczestnik wypadku 21-letni mężczyzna z urazem kolana i kręgosłupa trafił do szpitala w Kartuzach. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Według wstępnych ustaleń młodzi ludzie wracali z dyskoteki w Kartuzach. Niewykluczone, że przyczyną wypadku była nietrzeźwość kierowcy i nadmierna szybkość - powiedział Janusz Staniszewski z biura prasowego pomorskiej policji. Dodał, że mężczyzna kierujący pojazdem nie miał prawa jazdy. - W kompletnie rozbitym samochodzi znaleźliśmy kilkanaście niezapłaconych mandatów za wykroczenia drogowe - dodał Janusz Staniszewski.

Droga, na której doszło do tragedii, przez ponad dwie godziny była zablokowana.
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 630)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wydarzenia