Impreza już się odbyła

1. Rajd Brico Marche

Na niedzielę 3 marca zaplanowaliśmy odcinki na Autodrom Pomorze w Pszczółkach, Autodrom Rusocin w Rusocinie oraz na parkingu sklepu budowlanego BricoMarche w Pruszczu Gdańskim.

Zmagania zawodników rozpoczną się już o 09:30 na Autodrom Pomorze, następnie o 09:50 ruszy pierwsza załoga na Autodromie Rusocin, a równo o 10:00 zawodnicy pokażą swoje umiejętności na parkingu sklepu budowlanego BricoMarche. Cztery takie pętlr zawodnicy będą mieli do pokonania przez cały dzień, a w sumie przejadą prawie 110 km z czego 16,8 km w tempie sportowym.


Dokładne informacje odnośnie startu oraz przebiegu całego wydarzenia znajdziecie państwo na naszym fanpage
https://www.facebook.com/pg/Rajd-Brico-Marche-1098986916940763/about
oraz wydarzeniu na FB
https://www.facebook.com/events/290077398378175/

Informujemy także, że wszelkie atrakcje związane z festynem odbywać się będą w sobotę 2 marca na placu przed marketem BricoMarche w Pruszczu Gdańskim, wśród których zbierana będzie krew przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.

Zapraszamy do udziału w zbiórce charytatywnej na leczenie Marcelinki, która 31 października 2017 roku, dzięki swojemu Tacie-dawcy przeszła transplantację wątroby. Po przeszczepie doszło do wielu powikłań, co wpływa na wysoki poziom kosztów leczenia. Wesprzeć Marcelinkę można również przynosząc nakrętki, które później zamieniamy na leki. W zamian za datki oferujemy (w godzinach 10.00-17.00): gorącą kawę i herbatę, loterię, malowanie buziek, baloniki dla najmłodszych. Każdy wolontariusz, który wspiera Marcelinkę będzie miał identyfikator oraz puszkę z jej wizerunkiem, będzie można porozmawiać o transplantologii z rodzicami Marcelinki oraz fundacją Organiści oraz podpisać oświadczenie woli. Jeśli nie dasz rady być, a chcesz wesprzeć Marcelinkę, możesz przekazać swój 1% podatku w zeznaniu podatkowym wpisując numer KRS Stowarzyszenia Pomocy chorym Dzieciom LIVER, do którego należy ta dzielna wojowniczka.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij