stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

3. Runda ORLEN MX MP - Mistrzostwa Polski w motocrossie + wyścig Amatorów (2 opinie)

Już 12-13 września zapraszamy na motocrossowe ściganie w Gdańsku na torze przy ul.Starogardzkiej. Poczuj adrenalinę i emocje związane z rywalizacją motocyklową. Po przerwie wakacyjnej Gdański Auto Moto Klub przeprowadzi III Rundę ORLEN MxMp w motocrossie. Dodatkowo w zawodach o Puchar Prezesa PZM ZO Gdańsk, w klasie Amator będą walczyć zawodnicy trenujący motocross hobbystycznie.

Jeżeli jeździsz crossem i chcesz wystartować przy dopingu swoich przyjaciół zgłoś się do GAMK. Gdański tor to jeden z najbardziej wymagających i widowiskowych obiektów w Polsce. Gościliśmy już kilkukrotnie zawody cyklu Motocross of European Nations, mieliśmy Mistrzostwa Świata w quadcrossie, Mistrzostwa Europy w motocrossie oraz wielokrotnie zawody rangi Mistrzostw Polski. Jesteśmy w połowie sezonu i każdy wywalczony punkt nabiera większego znaczenia decydując o klasyfikacji generalnej a o zwycięstwie w dotychczasowych rundach decydowały ostatnie okrążenia. Dla kibiców oznacza to wspaniałe widowisko.


Szczegółowy harmonogram zawodów:Aktualna klasyfikacja ORLEN MXMPWyścigi zarówno w sobotę jak i w niedzielę rozpoczną się o godzinie: 12:30

Sobota: Mx125, MxKobiet, Mx65, MxOpen
Niedziela: MxAmator, Mx85, MxMasters, Mx2

Gdański Klub reprezentować będą:
MX85 #621 Piotr Kajrys
MX125 #72 Michał Drypa
MX2 #11 Michał Kuczyński
MX2 #13 Filip Bukowicz
MXOpen #24 Kamil Śmigiel
MXOpen #200 Janusz Śmigiel
MxMasters #266 Piotr Śmigiel
oraz lokalni jeźdźcy klasy Amator

Serdecznie zapraszamy na bezpieczną sportową odskocznię na otwartym powietrzu, na Gdańskim torze motocrossowym. Elektryzująca rywalizacja i wielkie emocje gwarantowane. Zobacz piękno offroadu. Na zawodach obowiązuje reżim sanitarny zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów. Prosimy o zachowanie 1,5m dystansu, a w miejscach wrażliwych prosimy o stosowanie maseczek.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
10 zł - bilet dwudniowy
Bilety do nabycia przy wejściu na tor.

Opinie (2)

 • Jak tam dojechać? przez Rotmankę czy Maćkowy czy inaczej? (1)

  • 0 0

  • Wjazd jest na przeciwko Rabena

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia