stat
Impreza już się odbyła

Akcja Apteczka w samochodzie

  • poniedziałek - piątek, 3 - 7 grudnia 2018

  • Gdańsk
  • wstęp wolny

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku chciałby poinformować, że w pierwszym tygodniu grudnia, tj. 3-7.12.2018r będzie realizowana MIKOŁAJKOWA AKCJA - AKCJA APTECZKA W SAMOCHODZIE, polegająca na przekazaniu, pięciuset kierowcom pięciu miast naszego województwa, samochodowych apteczek pierwszej pomocy.

Organizatorzy, czyli PORD w Gdańsku oraz Policja chcieliby przypomnieć, jak ważny jest ten element wyposażenia samochodu i uświadomić, że powinien znaleźć się w każdym pojeździe. Miasta, w których przedstawiciele PORD w Gdańsku wraz z Policją będą rozdawali apteczki to Gdańsk, Gdynia, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański oraz Tczew.

W każdym z wymienionych miast stu kierowców otrzyma apteczkę z podstawowym wyposażeniem. W najbliższym czasie zostaną wyznaczone punkty, w których będzie można spotkać pracowników PORD w Gdańsku w towarzystwie służ mundurowych w wyznaczonym terminie. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zainteresowani uczestnictwem i wspieraniem tej akcji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij