Alfa Romeo Brera (produkowany od 2005)

Nowa Alfa Romeo Brera zadebiutowała na Salonie w Genewie, na tej samej scenie na której w 2002 roku bohaterem był zaprojektowany przez Giorgetto Giugiaro oryginalny concept car o tej samej nazwie - zwycięzca wielu międzynarodowych prestiżowych tytułów.
Z końcem roku, Alfa Romeo Brera zadebiutuje w salonach sprzedaży Alfa Romeo, podkreślając cechy od zawsze wyróżniające markę: sportowy charakter i elegancję, harmonię form i przestrzeni połączone z doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi i przyjemnością prowadzenia. To wszystko jest udziałem tego pięknego samochodu, mocnego i solidnego, który wyznacza nowe standardy w segmencie samochodów coupè.

Nowa Alfa Brera to coupè o wnętrzu "2+2" oraz o imponujących rozmiarach – szerokość 1.830 mm, długość 4.413 mm, wysokość 1.372 mm. Dzięki zabiegom stylistycznym Giorgetto Giugiaro, stożkowatym zwężeniom przodu oraz tyłu samochodu, linie zewnętrzne Brery dają wrażenie zwartości. Natomiast wewnątrz Alfa Romeo Brera jest przytulna i bardzo wyszukana, dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i innowacyjnych rozwiązań jak, na przykład, szeroki dach z panoramiczną szybą, dzięki któremu uzyskano lepsze naświetlenie wnętrza i wrażenie przestronności dla pasażerów, a ponadto smukłości linii.

Nowa Brera dostępna jest w trzech wersjach wyposażenia, klient ma możliwość wyboru między silnikiem turbodiesel (2.4 JTD 200 KM) i dwoma benzynowymi JTS (2.2 185 KM i 3.2 260 KM). Silniki połączono z dwoma skrzyniami biegów, w zależności od wersji, mechaniczną 6 biegowa lub automatyczną. Nowa Alfa Brera to nie tylko temperament - to świetne osiągi zapewnione przez czterowahaczowe przednie zawieszenie oraz tylne zawieszenie Multilink. Doskonałe prowadzenie oraz komfort wspomaga dodatkowo, dostępny w niektórych wersjach, zintegrowany system kontroli trakcji "Alfa Q4". Nie zapomniano o bezpieczeństwie. Alfa Romeo Brera posiada bardo wyszukane elektroniczne urządzenia monitorujące i kontrolujące dynamiczne zachowanie samochodu podczas hamowania oraz prowadzenia zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

I właśnie tak syntetycznie można opisać osobowość nowej Brery, coupè które wzbudzać będzie ogromne emocje i zapewni maksymalną przyjemność jazdy oraz bardzo wysoki poziom komfortu.

Dane techniczne:

Silniki: 3.2 JTS 260KM, 2.4 JTD 200KM

Inne modele marki Alfa Romeo:

147, 155, 156, 159, 166, Brera, GT, MiTo, Spider,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij