Wiadomości

Gdańsk. Awaria parkomatów usunięta


W piątek przed południem doszło do awarii oprogramowania firmy obsługującej system parkowania w Gdańsku. W centrum miasta przez cały dzień nie działały parkomaty. W sobotę nad ranem awaria została usunięta.Aktualizacja, godz. 10:00.Jak poinformowała Magdalena Kiljan z GZDiZ awaria parkomatów została usunięta. System płatnego parkowania w Gdańsku został przywrócony.zakończona Łącznie głosów: 574
Do awarii oprogramowania doszło w piątek przed południem. O tym, że kierowcy mają trudności z wniesieniem opłaty, świadczyły dłuższe niż zazwyczaj kolejki przed parkomatami. Z kolei w Gdańskim Zarządzie Dróg i Zieleni rozdzwoniły się telefony od zdezorientowanych mieszkańców i turystów, którzy w żaden sposób nie mogli zapłacić za postój.

- Potwierdzam, że obecnie nie ma możliwości wnoszenia opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania i Śródmiejskiej Strefie Płatnego Parkowania - mówi Magdalena Kiljan, rzecznik prasowy GZDiZ. - W związku z tym nie nakładamy opłat dodatkowych. Poinformujemy, gdy awaria zostanie usunięta.

O problemach z parkomatami informowaliśmy też w Raporcie z Trójmiasta.Obecnie trwa diagnozowanie awarii i jej usuwanie, ale urzędnicy nie są w stanie powiedzieć, jak długo potrwa przerwa.

Opinie (61) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co oznacza skrót KM?