BMW X1 (produkowany od 2009)

Zwinność + elegancja = radość. Oto wzór, według którego powstała stylistyka nowego BMW X1. Z profilu prezentuje się bardzo sportowym i miejskim stylu: wznoszące się ku tyłowi linie boczne, pochylona tylna szyba
i krótkie zwisy. Z przodu z kolei charakternie i zawadiacko: linie maski silnika tworzące kształt strzały, sześć reflektorów i atrapa chłodnicy w indywidualnej formie. Cała stylistyka niesie jedno proste przesłanie: ucieleśnienie radości.

Ergonomii nie trzeba długo objaśniać – czuje się ją od razu. Dlatego wszystko we wnętrzu nowego BMW X1 podporządkowane jest jednemu prostemu celowi: intuicyjnej obsłudze przy maksymalnym komforcie. Cały kokpit zorientowany jest na kierowcę i skupia jego wzrok na drodze.
Z podwyższonej pozycji siedzenia również wewnątrz auta odkryć można wiele ciekawych rzeczy: wysokogatunkowe materiały, idealnie dobraną kolorystykę, doskonałe wykonanie. I wiele praktycznych szczegółów.

System napędu na cztery koła xDrive adaptacyjnie rozdziela moc na obie osie, gwarantując doskonałą dynamikę jazdy BMW X1 niezależnie od rodzaju nawierzchni. System pozwala maksymalnie wykorzystać moc i dynamikę auta poprzez znaczną poprawę trakcji na wszystkich rodzajach nawierzchni. Dzięki temu siła napędowa przenoszona jest na drogę zawsze w optymalny sposób – również na ostrych zakrętach, przy ruszaniu na wzniesieniach lub na śliskiej nawierzchni.

Dane techniczne:

Wersje: BMW X1 xDrive28i, BMW X1 xDrive23d, BMW X1 xDrive20d, BMW X1 sDrive20d (wersja z napędem na tylną oś), BMW X1 xDrive18d, BMW X1 sDrive18d (wersja z napędem na tylną oś)

Inne modele marki BMW:

M3, M5, M6, Seria 1, Seria 3, Seria 7, X1, X3, X5, X6, Z4,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij