• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Bezpieczny transport autokarowy z Albatros Travel

10 lipca 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
Wszystkie pojazdy firmy Albatros Travel są ozonowane po każdym kursie. Taki zabieg zapewnia eliminację praktycznie wszystkich wirusów i bakterii. Na zdjęciu widoczny generator do wytwarzania ozonu. Wszystkie pojazdy firmy Albatros Travel są ozonowane po każdym kursie. Taki zabieg zapewnia eliminację praktycznie wszystkich wirusów i bakterii. Na zdjęciu widoczny generator do wytwarzania ozonu.

Pasażerowie otrzymują jednorazowe maski i rękawiczki, a przy wejściach znajdują się pojemniki z płynem dezynfekującym. Jednak, co najważniejsze, pojazdy są ozonowane po każdym kursie. Oto w jaki sposób firma Albatros Travel z Gdyni dba o bezpieczeństwo swoich klientów w dobie pandemii koronawirusa. Przewoźnik ma w swojej flocie 15 nowoczesnych pojazdów: od limuzyn dla VIP-ów po 59-osobowe autokary.Transport autobusowy to jedna z branż, która najmocniej odczuła skutki pandemii koronawirusa. Zamarcie ruchu turystycznego czy zamknięcie granic spowodowały, że niejedna firma transportowa stanęła przed widmem bankructwa. Ale choć najbardziej radykalne obostrzenia zostały już zniesione, liczba klientów wciąż nie wróciła do stanu sprzed pandemii.

 • Autokar marki MAN
 • Autokar marki MAN

Ozonowanie pojazdu po każdym kursieJednym z powodów takiego stanu rzeczy jest obawa klientów, czy aby na pewno korzystanie z busów czy autokarów jest bezpieczne. Innymi słowy, czy narażą się w ten sposób na zakażenie koronawirusem. Tego typu dylematy nie muszą jednak zaprzątać głów pasażerów firmy Albatros Travel z Gdyni, która dba o najwyższe standardy bezpieczeństwa. I bynajmniej nie jest to określenie użyte na wyrost.

- Na wyposażeniu każdego pojazdu naszej firmy są jednorazowe maseczki i rękawiczki, a przy wejściach dozowniki z płynem do dezynfekcji. Zapewniamy naszych klientów, że wszystkie autokary i busy są ponadto ozonowane po każdym kursie. Taki zabieg trwa ok. pół godziny i zapewnia usunięcie z wnętrza pojazdu praktycznie wszystkich wirusów i bakterii. To więcej, niż wymaga od przewoźników główny inspektor sanitarny. Zachęcamy naszych klientów, aby nie bali się korzystać z naszych usług, gdyż przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa - zapewnia Maciej Bujniewski, właściciel firmy.
 • Autokar marki Mercedes Tourino
 • Autokar marki Mercedes Tourino

Profesjonalny przewóz pracownikówAlbatros Travel to firma z wieloletnim doświadczeniem. Przedmiotem jej działalności jest szeroko pojęty wynajem limuzyn, busów i autokarów. Pojazdy można wynająć m.in. na kolonię dla dzieci, wesele czy spotkanie biznesowe. Jednak główną specjalnością firmy, dzięki której wyrobiła sobie znaczącą pozycję w branży, jest przewóz pracowników do miejsc pracy w Trójmieście oraz w całej Europie.

- Naszą specjalnością jest przewóz codzienny pracowników do miejsc pracy w Trójmieście, np. magazynów i hali produkcyjnych. Ważnym ogniwem naszej działalności jest także przewóz pracowników do dowolnie wskazanego miejsca w Europie, przede wszystkim chodzi tu o marynarzy, stoczniowców czy ekipy remontowe. Nasza firma działa na rynku od piętnastu lat, więc doświadczenie jest naszym mocnym atutem - tłumaczy Bujniewski.
 • Bus marki Mercedes Sprinter
 • Bus marki Mercedes Sprinter

Nowoczesna i zróżnicowana flotaFlota firmy Albatros Travel składa się z 15 pojazdów różnej wielkości, wśród których można wyodrębnić: limuzyny VIP do 4 miejsc, busy do 9 miejsc, busy do 20 miejsc, autokary do 34 miejsc oraz autokary do 59 miejsc. Wszystkie pojazdy są na wskroś nowoczesne oraz spełniają najwyższe normy w zakresie ochrony środowiska, tj. rygorystyczne normy emisji spalin EURO 5 oraz EURO 6.

- Większość naszych pojazdów jest jeszcze na gwarancji producenta, co zmniejsza do minimum ryzyko awarii. Staramy się być elastyczni z cenami, które zawsze podlegają negocjacji, oraz flotą, którą przy stałej umowie z chęcią rozbudujemy o kolejne pojazdy tak, aby jak najlepiej dopasować się pod firmy zlecające. Bardzo chętnie przedstawimy konkretne wyceny na obecne lub przyszłe potrzeby transportowe naszych klientów. Wystarczy podać nam szczegóły tras oraz liczby osób potrzebnych do transportu - uzupełnia Bujniewski.
W celu skontaktowania się z firmą Albatros Travel wystarczy zadzwonić pod numer 607 374 333 lub wysłać e-maila na adres biuro@albatrostravel.pl. Więcej szczegółów, w tym opisy i zdjęcia oferowanych pojazdów, można znaleźć na stronie www.albatrostravel.pl.

 • Bus marki VW Caravelle
 • Bus marki VW Caravelle
 • Limuzyna marki Audi A6
 • Limuzyna marki Audi A6

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Przejazd historycznego pociągu z lat 70-tych

30 - 260 zł
spotkanie

Sprawdź się

Sprawdź się

Arteon i T-Roc to modele aut którego producenta?

 

Najczęściej czytane