Wiadomości

Blisko 30 Ferrari zaparkowało w Sopocie

Po rocznej przerwie uczestnicy Ferrari Corsa Baltica ponownie przyjechali do Sopotu. Przed hotelem Sheraton pojawiło się 28 wymuskanych samochodów marki Ferrari. Przyjazdowi kawalkady włoskich supersamochodów towarzyszył tłum obserwatorów.Wydarzenia zapowiedzieliśmy w oddzielnym artykulekalendarzu imprez.

Ku uciesze trójmiejskich miłośników motoryzacji, po raz kolejny finałowym przystankiem rajdu Ferrari Corsa Baltica był Sopot. Po rocznej przerwie kilkadziesiąt wypieszczonych egzemplarzy Ferrari ponownie obrało kurs nad polskie morze. Samochody spod znaku wierzgającego konia pojawiły się przed sopockim hotelem w sobotę około godz. 16. Na ich przyjazd czekał tłum osób.

Rajd wystartował w czwartek - tradycyjnie - spod katowickiego salonu Ferrari. Drugim przystankiem tegorocznej edycji imprezy był nowo otwarty obiekt tej włoskiej marki w stolicy. Po drodze do Trójmiasta uczestnicy zatrzymali się na Warmii, gdzie czekało na nich specjalne zadanie do wykonania.

Osoby, które były świadkami przyjazdu Ferrari do Sopotu na pewno nie żałowały, choć szkoda, że nie udało się zorganizować strefy ekspozycyjnej dla wszystkich aut. Wierzgające konie tylko na moment zaprezentowały się oczekującemu tłumowi, po czym kolejno zjeżdżały na parking podziemny hotelu.

Trzeba jednak przyznać, że było na czym oko zawiesić, bo na mecie rajdu zameldowały się różne modele włoskiego producenta, m.in. Portofino, 488 Spider, GTC4 Lusso, 488 GTB, California T, 812 Superfast, 488 Pista czy 599 GTB.

Opinie (65) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Firma Abarth nadaje sportowy charakter której marce aut?