Blisko bramek na A1 powstają nowe stacje paliw

Mamy dobrą informację dla podróżujących autostradą A1. Trwa budowa stacji paliw Orlen na MOP Kleszczewko, kilka kilometrów od bramek w Rusocinie.Czy liczba stacji paliw na autostradzie A1 jest wystarczająca?

Zobacz wyniki (581)

CENY PALIW W TRÓJMIEŚCIEMOP Kleszczewko Zachód to pierwsze Miejsce Obsługi Podróżnych po wjeździe na autostradę A1 od strony Trójmiasta. Jak nietrudno się domyślić, MOP Kleszczewko Wschód, które znajduje się po drugiej stronie autostrady, to z kolei ostatni punkt z parkingiem i toaletami przed zjazdem z A1. MOP Kleszczewko znajduje się raptem 4 km od bramek w Rusocinie.

Stacje paliw Orlen budowane są na obu MOP-ach Kleszczewko, zarówno w kierunku Łodzi, jak i Gdańska. Oprócz stacji powstaną lokale sieci McDonald's.

Aktualnie pierwsza stacja paliw po wjeździe na autostradę A1 od strony Trójmiasta zlokalizowana jest na MOP Olsze, 40 km od bramek. Oczywiście mowa wyłącznie o stacjach paliw bezpośrednio przylegających do autostrady. Nie licząc punktów, które znajdują się w pobliżu A1, ale żeby z nich skorzystać, trzeba autostradę opuścić.

Czytaj także:

Litr gazu za ponad 3 zł. Ceny paliw szalejąPowstające stacje paliw na MOP Kleszczewko to szczególnie dobra informacja dla zapominalskich, którzy nie uzupełnią braków w baku, a zorientują się o tym już po wjeździe na A1.

Na stacjach zlokalizowanych bezpośrednio przy autostradach trzeba się liczyć z wyższymi cenami paliw. Osoby, które kiedykolwiek tankowały swoje samochody na tych stacjach, z pewnością wiedzą, że paliwo w takich miejscach potrafi być o kilkadziesiąt groszy droższe.

Czytaj także:

Autostrady A2 i A4: nowy system poboru opłat e-TOLL

Opinie wybrane


wszystkie opinie (67)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

MotoWOŚP - Pomagamy! 2022
MotoWOŚP - Pomagamy! 2022
imprezy i akcje charytatywne
sty 30
niedziela, g. 15:00
Gdańsk

Sprawdź się

Sprawdź się

Która edycja Verva Street Racing odbyła się w Gdyni w 2019 roku?

 

Najczęściej czytane