Chevrolet Aveo (produkowany od 2011)

Kto powiedział, że jazda po mieście to nuda? Wszystkie nowe silniki Chevroleta Aveo łączą dynamikę z oszczędnością paliwa. Co więcej, którąkolwiek z wersji wybierzesz, bądź pewien, że Aveo gwarantuje Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa w swojej klasie, oferując układ stabilizacji toru jazdy (ESC) z kontrolą trakcji oraz 6 poduszek powietrznych w standardzie.
Chevrolet Aveo hatchback - NCAP 5*

Nowy Aveo hatchback, z doskonałym wynikiem 85%, jest jednym z najbezpieczniejszych samochodów w kategorii małych samochodów. Imponującym osiągnięciem jest jego wyniki w kategorii bezpieczeństwa dorosłych i dzieci - odpowiednio 95% i 87%.
Przyjemność z jazdy

Całkowicie nowy Chevrolet Aveo zaprojektowany został tak, abyś mógł czerpać pełnię radości z jazdy. Wnętrze samochodu, które przygotowano z dbałością o każdy szczegół, zapewnia komfort jazdy pięciu osobom. Ergonomiczny układ wskaźników inspirowanych stylistyką motocykli gwarantuje, iż kierowca otrzymuje zawsze czytelne informacje. Natomiast stylowe błękitne podświetlenie panelu centralnego dodaje wnętrzu odrobinę finezji.

Podwozie nowego Aveo należy do najsztywniejszych w tej klasie, co oznacza, że samochód jest dynamiczny i łatwy w prowadzeniu. Tym samym jazda Aveo to czysta przyjemność, którą zapewnia również nowa gama silników.
Wnętrze

Otwórz drzwi i wsiądź do nowego Aveo. Od razu docenisz jego styl. Nowe Aveo ma wszystkie cechy, których oczekujesz od swojego samochodu: praktyczne wnętrze, inteligentnie rozplanowaną powierzchnię bagażową, wysoki standard wyposażenia oraz jakość wykończenia.
Linia nadwozia

Jesteśmy przekonani, że pokochasz Aveo za jego oryginalność i świeżość. Przednie reflektory zainspirowane stylistyką motocykli są świetnym przykładem tego jak wyjątkowy jest to samochód. Wyraziste nadkola stanowią kontynuację odważnego wyglądu, zaś tylne reflektory Aveo dodają szyku eleganckiej i aerodynamicznej sylwetce. Zobacz więcej zdjęć nadwozia Aveo
Praktyczny i funkcjonalny

Aveo 5d to również bardzo praktyczny samochód. Po złożeniu tylnych siedzeń otrzymujemy przestrzeń ładunkową o powierzchni ponad 600 litrów. Co więcej, aby zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni bagażnika został on wyposażony w podwójną podłogę.
Ekonomiczne silniki

Dynamiczna jazda i niskie zużycie paliwa zazwyczaj się wykluczają, ale w przypadku nowego Aveo jest inaczej. Osiągnięcie równowagi pomiędzy przyjemnością z jazdy, a spalaniem było głównym założeniem przy projektowaniu silnika Aveo. Wiemy, że jest to dla Ciebie istotne.

Cztery silniki benzynowe zaprojektowano w innowacyjny sposób, aby zwiększyć jeszcze bardziej ich osiągi, a zarazem poprawić wydajność. Dla przykładu silnik 1,2 l, 70 KM spala w cyklu mieszanym jedynie 5,9 l na 100 km. Dostępny jest również silnik wysokoprężny 1,3 l z systemem Start/Stop. Pozwala on zmniejszyć zużycie paliwa, poziom emisji spalin oraz hałasu przez wyłączanie silnika w czasie postoju.

Dane techniczne:

Silniki: 1.2/70 KM 1.4/100KM 1.6/115 KM 1.3D/75 KM

Inne modele marki Chevrolet:

Aveo, Captiva, Cruze, Epica, Lacetti, Orlando, Rezzo, Spark, Trax,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij