Chevrolet Orlando (produkowany od 2011) (3 opinie)

Zapomnij o kompromisach - nowy Chevrolet Orlando udowadnia, że świetny wygląd i wszechstronność można połączyć.

Chevrolet Orlando to auto, które zapewnia wygodę 7 pasażerom i imponującą przestrzeń bagażową, jednocześnie robiąc wrażenie nieszablonowym wyglądem.

Konstruktorzy Orlando stawiając na bezpieczeństwo pamiętali, aby zapewnić również właściwe osiągi.

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia lub masz dużą rodzinę, Chevrolet Orlando świetnie się sprawdzi, zapewniając również przyjemne wrażenia estetyczne.
Stylistyka Orlando

Dobry projekt to podstawa, dzięki niemu samochód wygląda atrakcyjnie, co jest rzadkością w przypadku samochodów 7-osobowych.

Stylowy kształt karoserii oraz "muskularne" nadkola to wizytówka Orlando. W efekcie samochód jest uderzająco elegancki a jednocześnie atletyczny, dzięki czemu naprawdę się wyróżnia.

Chevrolet Orlando wyróżnia się również za sprawą podwójnego kokpitu, wyposażonego w eleganckie niebieskie podświetlenie w jego centralnej części. Co więcej wszystkie zegary są rozmieszczone tak, aby w łatwy sposób dostarczały niezbędnych informacji kierowcy oraz pasażerom.

W samochodzie znajdziemy wiele ciekawych detali, takich jak łatwo dostępne przełączniki umieszczone w kole kierownicy czy też schowki ukryte w wygodnych miejscach. Jest nawet skrytka umieszczona sprytnie za ekranem odtwarzacza stereo.
Funkcjonalny, wszechstronny i wygodny w środku

Siedem siedzeń w Chevrolecie Orlando daje wiele możliwości przewozu pasażerów, jak również bagażu.

Siedzenia ustawione są w trzech rzędach - drugi rząd siedzeń dzieli się w stosunku 60/40, pozostałe siedzenia można składać pojedyńczo.

Sam możesz zdecydować: jak ustawić siedzenia, lub czy złożyć je wszystkie (oprócz siedzenia kierowcy) - dzięki czemu będziesz mógł uzyskać zaskakująco dużą przestrzeń bagażową.
Inspirujące bezpieczeństwo

Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, Chevrolet Orlando jest zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa kierowcy i pasażerom.

W wyposażeniu standardowym znajdziesz przednie i boczne poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne, system ISOFIX oraz system elektronicznej kontroli stabilności toru jazdy (ESC), który uruchamia się podczas nagłego hamowania oraz w trakcie pokonywania niebezpiecznych zakrętów.
Spójrz inaczej na samochody 7-osobowe

Poprzez połączenie wyjątkowej praktyczności i doskonałego stylu Chevrolet Orlando pokazuje nowe oblicze samochodu 7-osobowego.

Dane techniczne:

Silniki: 1.8 16V/141 KM, 2.0D/130KM, 2.0D/163 KM

niezawodność
4.7
komfort
4.7
ekonomia
4.0
wrażenia z jazdy
5.0
Średnia ocen
4.6

Inne modele marki Chevrolet:

Aveo, Captiva, Cruze, Epica, Lacetti, Orlando, Rezzo, Spark, Trax,

Foto Moto

  Opinie (3)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.