Wiadomości

stat

Ciosy pałką zakończyły spór o parkowanie w złym miejscu

Kłótnia rozpoczęła się od tego, że jeden z mieszkańców zwrócił uwagę, że 28-latek zaparkował na miejscu, gdzie nie można się zatrzymywać.
Kłótnia rozpoczęła się od tego, że jeden z mieszkańców zwrócił uwagę, że 28-latek zaparkował na miejscu, gdzie nie można się zatrzymywać. fot. galeria Trojmiasto.pl

Pobiciem przy użyciu pałki teleskopowej zakończył się spór o miejsce, w którym zaparkował swój samochód pewien 28-latek. Kiedy protestujący mężczyzna złożył lusterko w źle zaparkowanym aucie, kierowca wyciągnął pałkę i pobił zwracającego mu uwagę.Często spotykasz się z agresją na drodze?

Zobacz wyniki (3080)
Do takiej sytuacji doszło we wtorek na ul. MyśliwskiejMapka w Gdańsku. Policję o zdarzeniu poinformowali świadkowie, którzy też odciągnęli agresywnego 28-latka od bitego mężczyzny.

Według ich relacji 28-latek przyjechał odebrać paczkę z pobliskiego paczkomatu. Zaparkował w ten sposób, że utrudniał wjazd na pobliską posesję. Jeden z mieszkańców wyszedł i powiedział o tym siedzącej w samochodzie pasażerce. Chwilę później wrócił kierowca i zaczął kłócić się z mężczyzną, który zwracał mu uwagę.

Z obu stron miały paść ostre słowa. Z relacji świadków wynika, że zwracający uwagę miał w pewnym momencie złożyć lusterko w aucie 28-latka. Właśnie wtedy mężczyzna wyciągnął z auta pałkę i zaczął nią okładać swoją ofiarę.

- Agresywny 28-latek został zatrzymany. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a napastnik do policyjnej celi. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzają okoliczności tego zdarzenia. Zatrzymany mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Czytaj też: Parkowanie na co drugim miejscu przy centrach handlowych - słuszna decyzja czy absurd?

Opinie (414) ponad 20 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W którym roku do użytku kierowców oddano pierwszy odcinek trójmiejskiej obwodnicy?