Citroen C-Crosser (produkowany od 2007) (1 opinia)

C-Crosser posiada nową wysokoprężną jednostkę napędową 2.2 HDi o mocy 160 KM (115 kW) i momencie obrotowym 380 Nm. W połączeniu z sześciobiegową skrzynią biegów, ten ekologiczny, wyposażony w filtr cząstek stałych silnik, dostarcza przyjemnych wrażeń z jazdy, jest elastyczny, a zarazem przyjazny dla środowiska i cechuje się umiarkowanym zużyciem paliwa.

Ewidentne cechy sportowe, w doskonały sposób podkreślone przez szerokie błotniki, aerodynamiczną linię dachu i krzywizny zderzaków i nadkoli, nie ujmują Citroënowi C-Crosser charakteru samochodu rodzinnego i służącego do miłego spędzania czasu, zapewniającego komfort każdemu z pasażerów i pozwalającego zabrać w podróż na spotkanie z przygodą, aż siedem osób wraz z bagażem !
Natychmiast poczujesz się jak u siebie
Z zewnątrz CITROËN C-Crosser podkreśla swoją przynależność do wielkiej rodziny samochodów terenowych z napędem na cztery koła, podczas gdy styl wnętrza eksponuje zdecydowanie dynamiczny charakter dzięki czystości linii deski rozdzielczej zapewniającej łatwy dostęp do każdej z licznych funkcjonalności pojazdu.

Zaprojektowane w bardzo racjonalny sposób wnętrze kryje pokaźną ilość schowków, które mają za zadanie ułatwić życie pasażerów. Dopiero po zajęciu miejsca za kierownicą, kierowca jest w stanie w pełni, namacalnie docenić liczne zalety wynikające z oryginalnego rozwiązania stanowiska kierowcy, zapewniającego możliwość natychmiastowego odczytu wszystkich informacji na licznych wyświetlaczach i wielofunkcyjnym ekranie, a także prostotę i ergonomię elementów sterujących, które sprawiają, że od pierwszego razu, czujemy się we wnętrzu jak u siebie i mamy wrażenie pełnej kontroli nad pojazdem.

Wśród elementów sterujących znajdziemy w szczególności elektroniczny przełącznik pozwalający w dowolnym momencie zmienić rodzaj napędu na jeden z trzech dostępnych w CITROËNIE C-Crosser trybów: napęd na dwa koła, napęd na cztery koła (zalecany w codziennym użytkowaniu), a także tryb « lock », który pozwala zoptymalizować przeniesienie napędu w warunkach obniżonej przyczepności, na śniegu, piasku lub błocie.
Seryjna jakość
Zaprojektowany do pokonywania dużych przestrzeni CITROËN C-Crosser wyróżnia się ze względu na szereg wyjątkowych cech. Każde z obszernych siedzeń zapewnia pasażerom wysoki komfort podróżowania, dodatkowo podkreślony spokojnym, utrzymanym w czarnej tonacji wnętrzem. Skórzana lub tekstylna tapicerka foteli pasażerów doskonale pasuje do pozostałych elementów wykończenia wnętrza, które łączą w sobie dbałość o szczegóły z użyciem najszlachetniejszych materiałów. Po zamontowaniu dodatkowej kanapy, która na co dzień jest chowana w podłodze, uwalniając ogromną i całkowicie płaską przestrzeń bagażnika, CITROËN C-Crosser, który w normalnych warunkach przewozi pięciu pasażerów, może przyjąć na pokład dwie dodatkowe osoby. Oczywiście dzielona kanapa w drugim rzędzie także może być składana, w całości lub w układzie 2/3 – 1/3, dzięki czemu możliwe jest przewożenie bardzo obszernych ładunków. Składanie kanapy może odbywać się automatycznie po naciśnięciu elektrycznego przełącznika w bagażniku.

Dane techniczne:

Silnik: 2179 cm3 156 KM
Wymiary: długość x szerokość x wysokość (cm) - 464,6 x 180,6 x 171,3

niezawodność
5.0
komfort
5.0
ekonomia
5.0
wrażenia z jazdy
5.0
Średnia ocen
5.0

Inne modele marki Citroen:

Berlingo, C-Crosser, C1, C2, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C6, DS3, DS5, Jumper, Nemo, Xsara Picasso,

Foto Moto

  Opinie (1)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.