Citroen C5 III (2008-teraz) (produkowany od 2008) (11 opinii)

Citroën C5 wyróżnia się pod wieloma względami. Obydwa rodzaje nadwozia, sedan i Tourer, charakteryzują się nowym, atrakcyjnym stylem, podkreślającym dynamikę i prestiż, a jednocześnie są praktyczne i przestronne. Miejsce kierowcy oraz dopracowane i doskonale wyciszone wnętrze zachęcają do jazdy zarówno w charakterze kierowcy, jak i pasażera.

Na drodze Nowy Citroën C5 łączy przyjemność prowadzenia i komfort, dzięki niezwykle skutecznemu zawieszeniu i bogatej ofercie jednostek napędowych. Nowy C5 może być dostosowany do indywidualnych upodobań użytkownika. Po raz pierwszy w segmencie samochodów klasy średniej wyższej, oferuje wybór jednego z dwóch rodzajów zawieszenia. Również komfort i atmosferę wnętrza można dostosować do swoich potrzeb. Niezależnie od wybranego wyposażenia, samochód zapewnia luksusową podróż. Ergonomiczne fotele, tapicerka i elementy wykończenia wnętrza różnią się w zależności od wybranego poziomu wyposażenia, dostępne jest także bogate wyposażenie dodatkowe.

Nowy C5 dysponuje licznymi atutami zarówno jeśli chodzi o jakość postrzeganą, jak i jakość użytkowania. W C5 w pełni wykorzystano zalety platformy i doświadczenia nabyte w produkcji modelu C6, który wyznacza nowe standardy jakości. Przed wprowadzeniem modelu do sprzedaży, przeprowadzono testy mające na celu zapewnienie niezawodności modelu, w ramach których samochody testowe pokonały ponad pięć milionów kilometrów. W fabryce w Rennes, produkującej nowy model, zostały poczynione poważne inwestycje, które pozwoliły na wyposażenie jej w najnowocześniejsze technologie. Inwestycjom tym towarzyszyło wdrożenie wydajnego procesu produkcyjnego. Rozpoczęcie produkcji nowego C5 stanowi okazję do wprowadzenia w zakładzie w Rennes procedur produkcyjnych składających się na nowy System Produkcji PSA Peugeot Citroën.

niezawodność
4.2
komfort
4.6
ekonomia
4.2
wrażenia z jazdy
4.4
Średnia ocen
4.3

Inne modele marki Citroen:

Berlingo, C-Crosser, C1, C2, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C6, DS3, DS5, Jumper, Nemo, Xsara Picasso,

Foto Moto

  Opinie (11)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.