Citroen Jumper (produkowany od 1994) (26 opinii)

Od wielu lat Citroen zajmuje znaczącą pozycję na rynku lekkich samochodów dostawczych. Marka zdobyła renomę dzięki nowatorskim modelom wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.
Nowy Jumper oferuje :
szerszy wachlarz objętości przestrzeni ładunkowej: nowy Jumper jest dostępny wczterech długościach, z trzema rozstawami osi i trzema możliwymi wysokościami. Dzięki temu zapewnia użytkową przestrzeń załadunkową od 8 do 17 m3, podczas gdy poprzednia gama ograniczała się do 14 m3.
dopuszczalną masę całkowitą do 4 ton: pułap 3,5 tony został w ten sposób przekroczony i masa całkowita nowego Jumpera może dochodzić w zależności od wersji do 4 ton (w tym przypadku ładowność użytkowa wynosi 2 tony). Nowy Jumper jest jednym z nielicznych lekkich pojazdów dostawczych z napędem przednim oferujących ciężar całkowity z załadunkiem powyżej 3,5 ton. Zwiększona zdolność załadowcza umożliwia Citroenowi zajęcie pozycji w zupełnie nowym segmencie rynkowym.
różnorodność modeli, spełniających wymagania różnych grup zawodowych. Gama obejmuje wersje standardowe (furgony blaszane i przeszklone), wersje kombi do przewozu osób oraz platformy z pojedynczą lub podwójną kabiną. Inne wersje są przystosowane do różnych adaptacji karoserii w postaci ramy z kabiną lub bez oraz platformy z kabiną do zabudowy.

Dane techniczne:

Silniki: 2.2 HDi 100 (74 kW/100 KM DIN), 2.2. HDi 120 (88 kW/120 KM DIN), 3.0 HDi 160 (115 kW/157 KM DIN)

niezawodność
3.5
komfort
4.1
ekonomia
3.7
wrażenia z jazdy
4.1
Średnia ocen
3.9

Inne modele marki Citroen:

Berlingo, C-Crosser, C1, C2, C3 Picasso, C4, C4 Picasso, C6, DS3, DS5, Jumper, Nemo, Xsara Picasso,

Foto Moto

  Opinie (26)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.