• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Clarkson, May i Hammond nagrywają program w Gdańsku

Michał Jelionek
21 czerwca 2022, godz. 06:00 
Opinie (201)
aktualizacja: godz. 09:41 (21 czerwca 2022)

W poniedziałek trójmiejscy fani motoryzacji mogli przeżyć niemały szok, poruszając się ulicami Gdańska. Wszystko za sprawą wizyty niecodziennych gości - Jeremy'ego Clarksona, Jamesa May'a i Richarda Hammonda. Genialni prezenterzy realizowali zdjęcia do kolejnego odcinka swojego motoryzacyjnego programu "The Grand Tour". We wtorek można było ich spotkać m.in. na Długim Targu.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Aktualizacja, 9:40

We wtorek, po godz. 9, Jeremy'ego Clarksona, Jamesa May'a i Richarda Hammonda można było spotkać na Długim TarguMapka, na którym realizowali zdjęcia do programu. Jeden z naszych czytelników zamieścił w Raporcie z Trójmiasta film z planu zdjęciowego.

***


O wizycie w Gdańsku brytyjskich gwiazd telewizyjnych poinformowali w poniedziałek w Raporcie z Trójmiasta nasi czytelnicy.

Trio w trzech nietypowych autach. Będzie polski odcinek?Spotkanie Jeremy'ego Clarksona za kierownicą Mitsuoki Le-Seyde na gdańskich ulicach - trzeba przyznać, że to nie lada gratka. A taka niespodzianka rzeczywiście spotkała w poniedziałek kierowców przemieszczających się w pobliżu stoczni i Westerplatte. Co ciekawe, wspominana Mitsuoka to prawdopodobnie jeden z 500 wyprodukowanych egzemplarzy tego modelu w historii. Poza tym, w realizowanym odcinku Richard Hammond przemierza gdańskie drogi w Chevrolecie SSR, a James May w Crosley'u Convertible.

Brytyjskie trio znane jest przede wszystkim z prowadzenia jednego z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych w historii. Mowa oczywiście o "Top Gear", który od kilku lat nie jest już prowadzony przez wspomniany tercet. Aktualnie współtworzą program "The Grand Tour".

Clarkson, May i Hammond widziani byli w poniedziałek, 20 czerwca, w Gdańsku. To zdjęcie archiwalne, wykonane w 2015 r. w Warszawie podczas Verva Street Racing. Clarkson, May i Hammond widziani byli w poniedziałek, 20 czerwca, w Gdańsku. To zdjęcie archiwalne, wykonane w 2015 r. w Warszawie podczas Verva Street Racing.
Co robili popularni dziennikarze motoryzacyjni w Gdańsku? Informacje na ten temat są zdawkowe. Możemy się jedynie domyślać, że realizowali zdjęcia do kolejnego odcinka swojego telewizyjnego show.

Koniec zdjęć w Trójmieście?Na to wygląda. Nieoficjalnie - kolejnymi lokalizacjami w Polsce, które odwiedzą brytyjscy prezenterzy mają być: Poznań, Żagań, Świebodzin, Pustynia Błędowska i Kraków. Metą ich trasy będzie ponoć włoski Triest. Pojawiły się również plotki na temat przyszłości Clarksona. Niewykluczone, że będzie to jego ostatni odcinek w roli prowadzącego.

  • O wizycie brytyjskich prezenterów w Trójmieście poinformowali nasi czytelnicy w raporcie.
  • Zdjęcia nadesłali nasi czytelnicy.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (201)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Rozpoczęcie Wakacji Klasycznie 2022

zlot

Gran Turismo Polonia 2022

zlot, pokaz

Baltic Moto Show 2022

zlot, pokaz

Sprawdź się

Sprawdź się

Jedyny w Trójmieście salon Infiniti znajduje się w:

 

Najczęściej czytane