stat
Impreza już się odbyła

Dni Otwarte Peugeot 208

Zapraszamy do obejrzenia Nowego Peugota 208.

Nowy model jest rekordzistą w gamie Peugeot i kamieniem milowym na drodze dalszej redukcji emisji C02, którą osiągnięto poprzez oszczędności na wadze samochodu, poprawę własności aerodynamicznych oraz zastosowanie nowej generacji trzycylindrowych silników benzynowych.

Osiągnięcia te, podobnie jak silniki e-HDi, mają swoje źródło w eksperckiej wiedzy i technicznej innowacyjności marki Peugeot w dziedzinie silników spalinowych. Wszystkie zastosowane rozwiązania złożyły się na obniżenie emisji C02 aż o 46 g/km w porównaniu do modelu 207 z podstawowym silnikiem benzynowym, a średnia redukcja emisji CO2 dla całej gamy modelu wynosi 34 g/km.

Samochód otrzymał zupełnie odmieniony kokpit z nową tablicą przyrządów i nowatorskim rozmieszczeniem wskaźników. Wraz z innymi zaletami sprawia to, że czas spędzony w samochodzie będzie dla podróżujących jeszcze przyjemniejszy. Jednym z nowych systemów, w jakie może zostać wyposażony Peugeot 208, jest asystent parkowania. Gdy czujniki systemu wyszukają miejsce odpowiednie do zaparkowania samochodu, asystent parkowania zajmie się manewrowaniem kierownicą, by bezpiecznie i precyzyjnie ustawić samochód na miejscu parkingowym.

Więcej na temat:

JD Kulej,
ul. Chwaszczyńska 178, 81-571 Gdynia
ul. Grunwaldzka 18, 84-230 Rumia

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.