Wiadomości

stat

Dziennikarze ścigali się na gokartach

Na sopockim torze kartingowym Kartcenter odbyły się wyścigi trójmiejskich redakcji. Dzięki doskonałej jeździe Michała Tuska w końcówce wyścigu, zwyciężyła drużyna Gazety Wyborczej. Dwa zespoły trojmiasto.pl zajęły drugie i trzecie miejsce.Najlepsze drużyny wtorkowego turnieju: Gazeta Wyborcza i dwa zespoły trojmiasto.pl
Najlepsze drużyny wtorkowego turnieju: Gazeta Wyborcza i dwa zespoły trojmiasto.pl
W zawodach wzięło udział siedem zespołów, każdy złożony z trzech do pięciu kierowców. Wyścigi zaczęły się od pięciominutowych kwalifikacji, po czym zespoły ruszyły do walki na torze. Przez niemal 1, 5 godz. toczyła się zażarta walka z czasem i... innymi kierowcami. Znaczny wpływ na klasyfikację miały sprawnie dokonywane zmiany, ponieważ w każdym momencie na torze był tylko jeden kierowca z każdego zespołu.

Popularność kartingu w Polsce cały czas rośnie i nie jest to chyba wyłącznie efekt Kubicomanii. Bo przecież lepiej pościgać się na profesjonalnym i bezpiecznym torze niż robić to bezmyślnie na ulicach miast.

Sopocki tor ma 520 m długości. Ścigający się otrzymują kombinezony, kaski i rękawice. Wyniki na bieżąco można obserwować na monitorze. Na koniec otrzymuje się zapis wyników swoich i wszystkich konkurentów.

Kolejność w zawodach

1.Gazeta Wyborcza
2.Trojmiasto.pl 1
3.Trojmiasto.pl 2
4.TVP Gdańsk
5.RMF Maxx
6.SAR
7.MMTrojmiasto

Opinie (17) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Traficar i MiiMove to: