stat
Impreza już się odbyła

Ferrari Corsa Baltica

Ferrari Corsa Baltica 2017. Największa doroczna impreza właścicieli i fanów marki w Polsce. Salony Ferrari Katowice i Ferrari Warszawa zorganizowały po raz kolejny największą w Polsce imprezę dla właścicieli sportowych samochodów - Ferrari Corsa Baltica.

W wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 27-30 lipca 2017 roku, weźmie łącznie udział przeszło 40 aut. Nie zabraknie wśród nich legendarnych modeli, tych najbardziej współczesnych o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych a także serii limitowanych.

W czwartek, 27 lipca rano, samochody wyruszą z Salonu Ferrari w Katowicach, by następnie udać się w kierunku salonu na Nowym Świecie w Warszawie. Tam dołączą do reszty uczestników tego niezwykłego wydarzenia.

Następnym przystankiem będzie już Toruń, gdzie w wyjątkowym klimacie Starówki będzie można podziwiać piękne samochody uczestników kawalkady.

Następnego dnia emocji nie będzie końca, albowiem uczestnicy wybiorą się na profesjonalny tor gokartowy, gdzie będą zorganizowane zawody oraz możliwość testowania 35 oraz 50 konnych gokartów. Piątkowe popołudnie to jeszcze więcej emocji, dźwięków silników i kolorów - kawalkada zawita do Sopotu w piątek i zostanie tam na dwa dni. Tradycyjnie w piątek odbędzie się bardzo elegancka Gala Dinner, z pokazem livecooking (GAGGENAU) w sali Baltic Panorama oraz afterparty w klubie TAN.

Sobota to czas na zwiedzanie ciekawych miejsc Kaszub i okolic, pływanie katamaranem...a wieczorem kolację w lokalnej, słynącej z wyjątkowej kuchni restauracji.

Partnerami Ferrari Corsa Baltica jest Shell , właściciel marki paliw premium Shell V-Power z technologią Dynaflex oraz Bank Zachodni WBK, będący częścią Grupy Santander, która obsługuje ponad 100 mln klientów, w 14 tysiącach oddziałów, w 30 krajach świata. Dzięki różnorodności rynków jedna z największych grup finansowych świata i największa instytucja finansowa w strefie euro.

- SOPOT 28 Lipca ok.godz.17:30 wjazd przy hotelu Sheraton
To, co między innymi będzie można zobaczyć w miejscach spotkań to:
- F12 TDF
- 458 Speciale Aperta
- California T HS
- F12 Berlinetta
- 488 Spieder/ GTB
- 458 Italia/ Spider
- GTC4 Lusso/ GTC4 Lusso T
- 599 GTB
- F430

I wiele innych.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.