• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Finał WOŚP w ODTJ Autodrom Pomorze

Tak samo jak w poprzednich latach Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach przyłącza się do akcji WOŚP organizując cykl szkoleń i treningów. Seria szkoleń, z których dochód zostanie przeznaczony na Orkiestrę, odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 stycznia i skierowana jest do każdego kierowcy chcącego ponieść swoje umiejętności za kierownicą.

W ramach wydarzenia będzie można wziąć udział w szkoleniach z doskonalenia techniki jazdy oraz samodzielnie podszlifować swoje umiejętności na torze szosowym.

Autodrom Pomorze zaprasza do wzięcia udziału w:

Skid Trainingu
, czyli szkoleniu grupowym z instruktorem techniki jazdy. Komunikacja przebiega za pośrednictwem krótkofalówek. Skid Training odbywa się samochodem Klienta na płycie poślizgowej. Podczas tego szkolenia uczestnicy będą mieli również okazję skorzystać z, między innymi, symulatorów dachowania i zderzeń.

Doskonaleniu Techniki Jazdy, czyli godzinnym, indywidualnym szkoleniu z instruktorem techniki jazdy. Odbywa się samochodem Klienta na płycie poślizgowej. Jest to najchętniej wybierane szkolenie wśród klientów ODTJ.

Quick Race, czyli krótkim trening (30 min) na profesjonalnym torze szosowym.
To idealna propozycja dla fanów jazdy torowej.
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy kupić wjazdówkę. Można to zrobić za pośrednictwem sklepu online. Wjazdówka kosztuje 20 zł i jest to opłata rezerwacyjna. Cena katalogowa szkoleń i treningów zaczyna się od 175 zł. Organizator zachęca, aby różnicę w cenie (lub jej wielkokrotność) wrzucić do puszki WOŚP, która tego dnia znajdować się będzie w Biurze Obsługi Klienta.

Informacje dodatkowe:
Link do strony ODTJ: autodrompomorze.pl
Link do sklepu z wjazdówkami: sklep.autodrompomorze.pl

Kontakt:
Angelika Černá, tel. 514-059-496, marketing@pord.pl

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

Najczęściej czytane