Wiadomości

stat

Firma Janisz wyróżniona znakiem jakości

Firma Janisz znana jest przede wszystkim ze świadczenia usług blacharsko-lakiernczych.
Firma Janisz znana jest przede wszystkim ze świadczenia usług blacharsko-lakiernczych. fot. janisz.pl

Grupa Janisz, która od blisko 25 lat z powodzeniem świadczy usługi z zakresu napraw samochodowych, właśnie została wyróżniona znakiem jakości Dekra. Sukces jest znaczący, gdyż firma z Pruszcza Gdańskiego jako pierwszy w Polsce specjalistyczny warsztat blacharsko-lakierniczy otrzymała prestiżowy certyfikat.Certyfikat "Dekra Znak Jakości", który w marcu otrzymała Grupa Janisz.
Certyfikat "Dekra Znak Jakości", który w marcu otrzymała Grupa Janisz. fot. janisz.pl
Grupa Janisz na lokalnym rynku działa od 1993 roku. Początkowo firma kojarzona była przede wszystkim z naprawami blacharsko-lakierniczymi, jednak z biegiem czasu, rozwijającymi się technologiami i zwiększającą się grupą zaufanych klientów, zakres usług rozszerzono o kompleksową obsługę mechaniczną. Aktualnie przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Pruszczu Gdańskim przy ul. Batalionów Chłopskich 5, obsługuje ponad 3,5 tys. klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm.

Najlepszym dowodem potwierdzającym rzetelność usług świadczonych przez Grupę Janisz jest niedawno otrzymany certyfikat "Dekra Znak Jakości". Firma z Pruszcza Gdańskiego została wyłoniona przez zespół ekspertów spośród wszystkich warsztatów w Polsce. Zaledwie kilka obiektów w naszym kraju otrzymało takie wyróżnienie, Grupa Janisz była pierwszym z nich.

- Przyznanie naszej firmie certyfikatu jakości to ogromny powód do dumy. Sukces zawdzięczamy rzetelnej i ciężkiej pracy nad dostosowywaniem standardów obsługi klienta i standardów naprawy do wymogów rynku. Cieszymy się, że nasze działania w tej kwestii zostały zauważone przez tak znaną instytucję certyfikującą. Jesteśmy po prostu i zwyczajnie szczęśliwi. Ten znak to dodatkowe potwierdzenie, że firma Janisz jest godnym zaufania partnerem przy naprawach samochodów - zdradza Krzysztof Janisz, prezes Grupy Janisz.
Dekra to niezależna jednostka certyfikująca, która poprzez ekspertyzy, testy i audyty ocenia systemy zarządzania, jakość usług oraz kompetencje pracowników wybranych przedsiębiorstw. W przypadku spełnienia wszystkich wymogów, organizacja wystawia pisemne zaświadczenie w formie certyfikatu.

Audyt certyfikacyjny w Grupie Janisz składał się z dwóch części - weryfikującej i certyfikującej. Specjaliści skrupulatnie sprawdzili wszystkie procesy napraw wykonywanych w warsztacie, ale również jakość obsługi klienta. Ponadto Dekra wyróżniła firmę za zaplecze techniczne, gdyż warsztat jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do właściwych i efektywnych napraw najnowocześniejszych modeli aut.

- Podczas szczegółowego audytu weryfikowane były najdrobniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem naprawy, począwszy od przyjęcia klienta oraz jego auta, poprzez proces zgłaszania szkody, oględzin, zamówienia i dostawy części, samej naprawy podzielonej na etapy, aż do finalnego wydania pojazdu. Uzyskanie certyfikatu wymagało nakładu pracy - zakończył.
Flota zastępczych aut Grupy Janisz.
Flota zastępczych aut Grupy Janisz. fot. janisz.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (49) 7 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Co oznacza skrót PAB?