Wiadomości

stat

Firma Janisz wyróżniona znakiem jakości

Firma Janisz znana jest przede wszystkim ze świadczenia usług blacharsko-lakiernczych.
Firma Janisz znana jest przede wszystkim ze świadczenia usług blacharsko-lakiernczych. fot. janisz.pl

Grupa Janisz, która od blisko 25 lat z powodzeniem świadczy usługi z zakresu napraw samochodowych, właśnie została wyróżniona znakiem jakości Dekra. Sukces jest znaczący, gdyż firma z Pruszcza Gdańskiego jako pierwszy w Polsce specjalistyczny warsztat blacharsko-lakierniczy otrzymała prestiżowy certyfikat.Certyfikat "Dekra Znak Jakości", który w marcu otrzymała Grupa Janisz.
Certyfikat "Dekra Znak Jakości", który w marcu otrzymała Grupa Janisz. fot. janisz.pl
Grupa Janisz na lokalnym rynku działa od 1993 roku. Początkowo firma kojarzona była przede wszystkim z naprawami blacharsko-lakierniczymi, jednak z biegiem czasu, rozwijającymi się technologiami i zwiększającą się grupą zaufanych klientów, zakres usług rozszerzono o kompleksową obsługę mechaniczną. Aktualnie przedsiębiorstwo, którego siedziba mieści się w Pruszczu Gdańskim przy ul. Batalionów Chłopskich 5, obsługuje ponad 3,5 tys. klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm.

Najlepszym dowodem potwierdzającym rzetelność usług świadczonych przez Grupę Janisz jest niedawno otrzymany certyfikat "Dekra Znak Jakości". Firma z Pruszcza Gdańskiego została wyłoniona przez zespół ekspertów spośród wszystkich warsztatów w Polsce. Zaledwie kilka obiektów w naszym kraju otrzymało takie wyróżnienie, Grupa Janisz była pierwszym z nich.

- Przyznanie naszej firmie certyfikatu jakości to ogromny powód do dumy. Sukces zawdzięczamy rzetelnej i ciężkiej pracy nad dostosowywaniem standardów obsługi klienta i standardów naprawy do wymogów rynku. Cieszymy się, że nasze działania w tej kwestii zostały zauważone przez tak znaną instytucję certyfikującą. Jesteśmy po prostu i zwyczajnie szczęśliwi. Ten znak to dodatkowe potwierdzenie, że firma Janisz jest godnym zaufania partnerem przy naprawach samochodów - zdradza Krzysztof Janisz, prezes Grupy Janisz.
Dekra to niezależna jednostka certyfikująca, która poprzez ekspertyzy, testy i audyty ocenia systemy zarządzania, jakość usług oraz kompetencje pracowników wybranych przedsiębiorstw. W przypadku spełnienia wszystkich wymogów, organizacja wystawia pisemne zaświadczenie w formie certyfikatu.

Audyt certyfikacyjny w Grupie Janisz składał się z dwóch części - weryfikującej i certyfikującej. Specjaliści skrupulatnie sprawdzili wszystkie procesy napraw wykonywanych w warsztacie, ale również jakość obsługi klienta. Ponadto Dekra wyróżniła firmę za zaplecze techniczne, gdyż warsztat jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do właściwych i efektywnych napraw najnowocześniejszych modeli aut.

- Podczas szczegółowego audytu weryfikowane były najdrobniejsze zagadnienia związane z wykonywaniem naprawy, począwszy od przyjęcia klienta oraz jego auta, poprzez proces zgłaszania szkody, oględzin, zamówienia i dostawy części, samej naprawy podzielonej na etapy, aż do finalnego wydania pojazdu. Uzyskanie certyfikatu wymagało nakładu pracy - zakończył.
Flota zastępczych aut Grupy Janisz.
Flota zastępczych aut Grupy Janisz. fot. janisz.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (49) 7 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Quattro to napęd na wszystkie koła stosowany w autach marki: