Ford C-Max (produkowany od 1998)

Pełen temperamentu, dynamiczny, zawsze posłuszny kierowcy i gotowy na każde wyzwanie, najnowszy Ford C-MAX jest kompaktowym minivanem klasy MAV (Multi-Activity-Vehicle), który bardzo szybko stanie się członkiem Twojej rodziny. Dzięki fantastycznym własnościom jezdnym i pewnemu trzymaniu się drogi, Ford C-MAX pozwala Ci precyzyjnie pokonywać ostre zakręty, śmiało przyspieszać na prostych i bez obawy lawirować po zatłoczonych ulicach miast.

Ale pamiętaj, że Ford C-MAX to o wiele więcej niż tylko czysta radość z jazdy. Z jednej strony nowoczesna, stonowana i zarazem elegancka linia, z drugiej – najnowsze rozwiązania i uniwersalne wnętrze z mnóstwem pomysłowych i zawsze przydatnych schowków. Jako samochód rodzinny, Ford C-MAX z łatwością podoła każdemu wyzwaniu.

Ford C-MAX prowadzi się rewelacyjnie. Jest zwrotny i doskonale trzyma się drogi. Można powiedzieć, że w odróżnieniu od dzieci, jego zachowanie nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Niezależne tylne zawieszenie wielowahaczowe z płaskim wahaczem ustalającym Control Blade oraz zwiększony rozstaw osi wpływają na poprawę stateczności. Sprawiaja też, że Ford C-MAX jest w naturalny sposób zwrotniejszy, zarówno w ruchu miejskim, jak i podczas jazdy po drogach obfitujących w zakręty. Elektryczno-hydrauliczne wspomaganie kierownicy (EHPAS) zapewnia lekkość prowadzenia. Podczas manewrów związanych z parkowaniem operowanie kierownicą jest zdecydowanie lżejsze, zaś podczas szybszej jazdy znacznie wzrasta precyzja sterowania.

Dane techniczne:

Wersje: Ambiente 1.6 Duratec 100KM, Trend 1.6 Duratec 100KM, Ghia 1.8 Duratec 125KM, Titanium 1.8 Duratec 125KM

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij