Ford C-Max (produkowany od 1998)

Pełen temperamentu, dynamiczny, zawsze posłuszny kierowcy i gotowy na każde wyzwanie, najnowszy Ford C-MAX jest kompaktowym minivanem klasy MAV (Multi-Activity-Vehicle), który bardzo szybko stanie się członkiem Twojej rodziny. Dzięki fantastycznym własnościom jezdnym i pewnemu trzymaniu się drogi, Ford C-MAX pozwala Ci precyzyjnie pokonywać ostre zakręty, śmiało przyspieszać na prostych i bez obawy lawirować po zatłoczonych ulicach miast.

Ale pamiętaj, że Ford C-MAX to o wiele więcej niż tylko czysta radość z jazdy. Z jednej strony nowoczesna, stonowana i zarazem elegancka linia, z drugiej – najnowsze rozwiązania i uniwersalne wnętrze z mnóstwem pomysłowych i zawsze przydatnych schowków. Jako samochód rodzinny, Ford C-MAX z łatwością podoła każdemu wyzwaniu.

Ford C-MAX prowadzi się rewelacyjnie. Jest zwrotny i doskonale trzyma się drogi. Można powiedzieć, że w odróżnieniu od dzieci, jego zachowanie nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Niezależne tylne zawieszenie wielowahaczowe z płaskim wahaczem ustalającym Control Blade oraz zwiększony rozstaw osi wpływają na poprawę stateczności. Sprawiaja też, że Ford C-MAX jest w naturalny sposób zwrotniejszy, zarówno w ruchu miejskim, jak i podczas jazdy po drogach obfitujących w zakręty. Elektryczno-hydrauliczne wspomaganie kierownicy (EHPAS) zapewnia lekkość prowadzenia. Podczas manewrów związanych z parkowaniem operowanie kierownicą jest zdecydowanie lżejsze, zaś podczas szybszej jazdy znacznie wzrasta precyzja sterowania.

Dane techniczne:

Wersje: Ambiente 1.6 Duratec 100KM, Trend 1.6 Duratec 100KM, Ghia 1.8 Duratec 125KM, Titanium 1.8 Duratec 125KM

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Wydarzenia