Ford Focus II (2005-2010) (produkowany od 2003) (2 opinie)

Piękno i dynamika stanowią sedno nowego Forda Focus, a dzięki wykorzystaniu konwencji stylistycznej „kinetic design” każdy z jego elementów został wykonany w sposób niezwykle dokładny.
Nowy Focus dostępny jest w różnych wersjach – możesz wybierać pomiędzy 3-drzwiowym lub 5-drzwiowym hatchbackiem,
4-drzwiowym sedanem lub 5-drzwiowym kombi. Jednocześnie najwyższej klasy Focus ST wznosi się na jeszcze wyższy poziom, dzięki swemu wyjątkowemu sportowemu stylowi nadwozia i mocnym hamulcom, nie wspominając już o imponujących 18-calowych obręczach aluminiowych.

Opracowana przez Forda koncepcja stylistyczna „kinetic design” jest śmiała i nowoczesna. Po niezwykłym sukcesie nowego Mondeo i udanym wprowadzeniu na rynek Forda S-MAX projektanci firmy pragnęli zastosować filozofię „kinetic design” w Fordzie Focus – aucie słynącym z fantastycznej dynamiki jazdy. Zmieniono kształt każdego panelu nadwozia, z wyjątkiem dachu. Ta niezwykła przemiana stanowi realizację zasad „kinetic design”, energii w ruchu, nadając samochodowi silny, dynamiczny wygląd harmonizujący z jego zwinnością.

Dane techniczne:

Silniki: 1.4 Duratec, 1.6 Duratec, 1.6 Duratec Ti-VCT, 2.0 Duratec, 1.6 Duratorq TDCi, 1.8 Duratorq TDCi, 2.0 Duratorq TDCi

niezawodność
4.4
komfort
4.6
ekonomia
4.4
wrażenia z jazdy
4.8
Średnia ocen
4.5

Foto Moto

  Opinie (2)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.