Wiadomości

stat

Hybrydowy miesiąc z nagrodami w salonach Toyota Walder

Toyota to hybrydowy prekursor.
Toyota to hybrydowy prekursor. fot. Toyota

Toyota na budowaniu napędów hybrydowych zna się jak nikt inny. Osoby, które jeszcze się o tym nie przekonały - koniecznie muszą odwiedzić jeden z salonów trójmiejskiego przedstawiciela marki, Toyoty Walder, i sprawdzić możliwości hybrydowych modeli japońskiego producenta. Właśnie obchodzimy dwudziestolecie wprowadzenia do masowej produkcji napędu hybrydowego. Dealer postanowił uczcić to wydarzenie konkursem, w którym wygrać można bardzo atrakcyjne nagrody.Przyłącz się do zabawy

Wszystkie osoby, które w dniach od 18 kwietnia do 14 maja wezmą udział w bezpłatnych jazdach testowych hybrydowymi modelami Toyoty - będą mogły uczestniczyć w konkursie, którego celem będzie uzyskanie jak najniższego średniego spalania na wyznaczonym odcinku trasy. Wystarczy umówić się na jazdę testową poprzez formularz zamieszczony na dedykowanej stronie konkursowej toyota-hybryda.pl. W zgłoszeniu należy określić termin jazdy oraz dokonać wyboru hybrydowego modelu dostępnego w salonach Toyoty Walder w Chwaszczynie lub w Rumi.

Podczas jazdy testowej uczestnik konkursu zostanie przeszkolony z zasad ekonomicznej jazdy i dowie się, jak działa układ hybrydowy w samochodach Toyoty. Po krótkim szkoleniu, osoba biorąca udział w zabawie odbędzie jazdę konkursową na ustalonej przez organizatora trasie. Na najbardziej ekonomicznych kierowców czekają ciekawe nagrody, a wśród nich cały tydzień z wybranym modelem hybrydowej Toyoty zatankowanym do pełna.

Auris, RAV4, Prius, a może Yaris? Wybór hybryd jest naprawdę spory.
Auris, RAV4, Prius, a może Yaris? Wybór hybryd jest naprawdę spory. fot. Toyota
Trójmiasto pokochało hybrydy

Na pomorskich drogach coraz częściej dostrzegamy samochody hybrydowe. Niekwestionowanym liderem w produkcji tych pojazdów jest Toyota.

- Osiągane przez Toyota Walder wyniki w sprzedaży aut hybrydowych w naszych salonach w Chwaszczynie oraz Rumi są najlepszym potwierdzeniem tego, że mieszkańcy naszego województwa chętnie inwestują w przyszłość oraz środowisko - twierdzi Jarosław Omelańczuk, kierownik działu handlowego Toyoty Walder.
Dealer może pochwalić się najlepszym wynikiem sprzedaży hybrydowych Aurisów w Polsce. W ubiegłym roku Toyota Walder sprzedała ponad 236 egzemplarzy tego modelu.

- Dodam tylko, że w tym roku, do końca marca 2017 roku, sprzedaliśmy 90 egzemplarzy modelu C-HR. Klienci zdecydowanie najczęściej dla tego modelu wybierają napęd hybrydowy. To również jeden z lepszych wyników sprzedażowych w całym kraju - dodaje.
Już niebawem rodzina hybrydowych Toyot powiększy się o Priusa Plug-in.
Już niebawem rodzina hybrydowych Toyot powiększy się o Priusa Plug-in. fot. Toyota
Rok 2017 rokiem hybryd

W tym roku mija dokładnie 20 lat od debiutu Toyoty Prius, pierwszego hybrydowego samochodu wprowadzonego do seryjnej produkcji. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, a rodzina hybrydowych Toyot powiększyła się o modele: Yaris, Auris (w nadwoziu hatchback i kombi), RAV4, C-HR, Prius Plus oraz Prius Plug-in. Ostatni z modeli niebawem zadebiutuje w salonach Toyoty Walder.

- Modele z napędem hybrydowym stanowiły w 2016 roku około 30 proc. całej sprzedaży naszej firmy. Klienci doceniają ich zalety, do których należą: niskie spalanie, bezawaryjność, wysoka jakość, dłuższa gwarancja (do 10 lat na baterię), niskie koszty eksploatacji w dłuższej perspektywie czasu, duży komfort jazdy oraz wysoka wartość auta po okresie jego użytkowania - zakończył Jarosław Omelańczuk.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wydarzenia