Hyundai Accent (produkowany od 2006)

Gdzie postęp łączy się z tradycją?
Kształt nadwozia jest na wskroś nowoczesny, a nazwa mówi, że temu samochodowi można zaufać. To nowy Accent, w którym wypracowane przez lata doświadczeń cechy, takie jak niezawodność i trwałość, innowacyjność i praktyczność, bezpieczeństwo i oszczędność skupiono w dynamicznej sylwetce. Dostępna paleta świeżych kolorów nadwozia, tych żywych i tych bardziej wyrafinowanych dopełnia całości nowego wizerunku pojazdu.


Wnętrze:
Wygodne przednie fotele
Podświetlany schowek w desce rozdzielczej
Regulowany tylny uchwyt na kubek
Podłokietnik w fotelu kierowcy
Kieszeń w wewnętrznym panelu drzwi
Ergonomiczne rozmieszczenie wskaźników
Lusterko wewnętrzne
Schowek wielofunkcyjny
Kieszenie w oparciach foteli
Półka podręczna

Bezpieczeństwo
Inżynierowie koncernu Hyundai stale podnoszą standardy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań mających zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.
We wzmocnionej konstrukcji samonośnego nadwozia nowego Accenta wykorzystano stalowe belki boczne o pełnym przekroju, czołowe i boczne poduszki powietrzne oraz pasy bezpieczeństwa z napinaczami. Skuteczność hamowania poprawiają tarcze hamulcowe o zwiększonej średnicy wraz z inteligentnym systemem ABS. Wytrzymałość konstrukcji nadwozia i precyzyjny układ kierowniczy sprawiają, że nowy Accent prowadzi się pewnie zarówno na prostych jak i krętych drogach, a jego solidna budowa zapewnia bezpieczeństwo podróżującym.

Dane techniczne:

Silniki: 1.4 DOHC, 1.6 DOHC CVVT

Inne modele marki Hyundai:

Accent, Atos, Coupe, Elantra, Getz, Grandeur, i10, i20, i30, i40, ix20, ix55, Matrix, Santa Fe , Tucson,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij