Hyundai Atos (produkowany od 2004) (3 opinie)

Nowy Atos Prime to więcej niż samochód miejski - to niewielki wielofunkcyjny pojazd, świetnie trafiający w potrzeby zarówno młodej osoby, jak i całej rodziny. Jego lekka, zwarta i zarazem dynamiczna sylwetka zapowiada wszechstronność i zwinność.

Proste rozwiązania są najlepsze - o tej idei pamiętał zespół pracujący nad autem. Dzięki niej, Atos jest nieskomplikowanym i najbardziej praktycznym samochodem w swojej klasie. Poczynając od wykorzystania niedrogich, dobrej jakości materiałów, a kończąc na sprawdzonej, niezawodnej technice.

Aerodynamiczne obudowy bocznych lusterek zostały tak zaprojektowane, aby zminimalizować hałas przy dużych prędkościach. Wewnątrz nich znajduje się mechanizm składania, dzięki czemu można odjąć autu po kilka centymetrów szerokości z każdej strony, co okazuje się bardzo praktyczną cechą w wąskich uliczkach lub na zatłoczonych, wielkomiejskich parkingach. Malowane w kolorze nadwozia obudowy lusterek wykonano z odpornego na uderzenia, nadającego się do powtórnego przetworzenia materiału. Listwy, będące wyposażeniem standardowym wszystkich wersji, świetnie zabezpieczają samochód przed obtarciami i zarysowaniami, co jest niezwykle ważne w gęstym ruchu miejskim, gdzie o "kontakt" z innymi użytkownikami ruchu nietrudno.

Dane techniczne:

Silniki: 1,0 63 KM
Wymiary: długość/szerokość/wysokość (mm) 3565/1525/1570

niezawodność
4.8
komfort
4.5
ekonomia
4.5
wrażenia z jazdy
4.2
Średnia ocen
4.5

Inne modele marki Hyundai:

Accent, Atos, Coupe, Elantra, Getz, Grandeur, i10, i20, i30, i40, ix20, ix55, Matrix, Santa Fe , Tucson,

Foto Moto

  Opinie (3)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.