stat
Impreza już się odbyła

III Last Minute Santa

Hoł hoł hoł! Merry Rajdmas! Zapraszamy na trzecią edycję rajdu mikołajkowego. Na pewno nie damy się nudzić uczestnikom, których chętnie rozruszamy przed świątecznym obżarstwem.

lut 14

niedziela, godz. 9:00

bilety 80 zł
ulgowy 30 - 50 zł
przedsprzedaż 20 - 60 zł
ZAPISY
Termin zgłoszeń: 20.11.-3.12.2019 r. Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, który zostanie udostępniony przed rozpoczęciem zapisów.

WAŻNE
1. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie.
2. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego.
3. Liczba miejsc ograniczona. Oznacza to, że zgłoszenia po terminie lub w dniu rajdu mogą nie zostać przyjęte z powodu wcześniejszego zapełniania listy startowej.

WPISOWE

Kwota wpisowego na Rajdzie wynosi:
- 40 złotych dla zgłoszeń wysłanych 20.11-3.12.2019.
- 50 złotych dla zgłoszeń wysłanych 4-6.12.2019.
- 60 złotych dla zgłoszeń w dniu rajdu

FORMA RAJDU
Uczestnicy nie otrzymają typowego itinerera... A nawet nie otrzymają żadnego itinerera. :) Jedynie listę miejsc z adresami, pod którymi będą ukryte zadania. Im dalej zadanie umieszczone od startu, tym więcej punktów będzie warte. Im trudniejsze pytanie i będzie kosztować więcej czasu na wykonanie, tym więcej punktów będzie warte. Ale jest haczyk - zła odpowiedź będzie skutkować punktami 'ujemnymi', czyli karą.
Punktów będzie sporo i czas, jakim będzie trzeba dysponować zdecydowanie nie wystarczy na odwiedzenie wszystkich podanych punktów. To uczestnicy już na starcie muszą zadecydować, które punkty chcą odwiedzić. Jedne łatwo odnaleźć, ale ciężko wydedukować odpowiedź - inne ciężko znaleźć, ale odpowiedź jest oczywista.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Przedsprzedaż
    40-50 zł
(wpisowe)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Najczęściej czytane