III Rajd moto WOŚP

  • niedziela, 6 stycznia 2019
  • Trójmiasto
  • 40

Już 6 stycznia 2019 r. (niedziela) zapraszamy na dzienny rajd. I to nie byle jaki! Wspólną zabawą chcemy uświetnić obchody 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wesprzemy Fundację Jurka Owsiaka, która tym razem zbiera datki dla dzieci małych - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych... Co oznacza, że większą część wpisowego z tego rajdu przekażemy na WOŚP!

cze 6

sobota, godz. 09:00 - 15:00

Trójmiasto
bilety 60-100 zł
Nie chcesz wyciągać swojego zabytkowego auta zimą? Spokojnie, do zabawy zapraszamy wszystkich niezależnie od rocznika auta. Przy klasyfikacji końcowej nie będziemy brali pod uwagę roczników pojazdów. Pojazd powinien być "jedynie" sprawny i ubezpieczony.

ZAPISY
Dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od rocznika pojazdu, zapisy będą trwały od 15 grudnia 2018r. do 4 stycznia 2019r.. Zgłoszenia przyjmujemy tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego: http://bit.ly/2QXKUgQ

WPISOWE
Wynosi 40 złotych od załogi, z czego 80% od każdego startu ekipy przekażemy na WOŚP. Płatność za Rajd na starcie imprezy.

FORMA RAJDU
Oprzemy rajd motoWOŚP na podchodach. W tej formie rajdu nie znajdziecie klasycznie rozrysowanego itinerera opisującego trasę. Podamy tylko miejsce, do którego macie dojechać. Na miejscu znajdziecie zadanie oraz podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny punkt. Nie ma sztywno narzuconej trasy. Każdy sam decyduje jak należy dojechać do kolejnego punktu. Dlatego ważne jest, żeby zaopatrzyć się w dokładną mapę oraz umieć się nią posługiwać.

WYNIKI
Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 27. finału WOŚP, 13 stycznia 2019r., o godzinie 13:30 w sztabie WOŚP w Radzie Dzielnicy Strzyża (ul. Bernarda Sychty 12, Gdańsk).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij