Jaguar XF (produkowany od 2008)

Jaguar XF to fuzja sportowej stylistyki samochodu i osiągów z doskonałością, funkcjami i przestrzenią luksusowego samochodu typu sedan.

XF jest ucieleśnieniem filozofii Jaguara - tworzenia pięknych, szybkich samochodów - i definiuje nowe doświadczenie jazdy samochodem: Sportowy Luksus.

XF to pierwszy wyraz nowego języka projektowania Jaguara wśród sedanów.
Przypominające coupe linie sylwetki skrywają mnóstwo przestrzeni. Wygodne miejsce dla pięciu dorosłych osób, obszerne schowki i bagażnik o pojemności 540 litrów (z zamontowanym systemem Tyre Repair).
Wystrój wnętrza wyraża współczesny sportowy luksus - podkreślony przez "zaskakujące i zachwycające" elementy takie jak sterownik JaguarDrive Selector™ i obracające się wloty powietrza, przez wykorzystanie zaawansowanych nowych materiałów i systemów oświetlenia.
Najlepsza w klasie sztywność na siły skręcające zapewnia udoskonalone i dynamiczne osiągi.
Sześć głównych wariantów.
Cztery wersje silnikowe do wyboru, wszystkie posiadające wypróbowaną sześciostopniową automatyczną skrzynię biegów z przyciskami na kierownicy umożliwiającymi ręczną zmianę przełożeń.
Trzy opcje wykończeń tapicerskich: Luxury, Premium Luxury oraz SV8.

Dane techniczne:

Dostępne wersje: 2,7 V6 diesel, 3,0 benzyna V6, 4,2 benzyna V8 z naturalnym zasilaniem powietrzem, 4,2 benzyna V8 z doładowaniem mechanicznym

Inne modele marki Jaguar:

S-Type, X-Type, XF,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij