• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Jaguar i Land Rover Zdunek: auta dostępne "od ręki" z ubezpieczeniem za 1 zł

4 sierpnia 2022, godz. 09:00 
Opinie (29)
Dealer oferuje wiele aut dostępnych "od ręki". Dealer oferuje wiele aut dostępnych "od ręki".

British Auto Zdunek to nowy, działający od początku bieżącego roku przedstawiciel marek Jaguar i Land Rover w Gdańsku. Chociaż autoryzacja dealera liczy zaledwie kilka miesięcy, to firma może pochwalić się bardzo doświadczonym zespołem handlowym, któremu przewodzi Magdalena Larczyńska, szefowa sprzedaży.British Auto Zdunek to miejsce, w którym klienci znajdą brytyjskie, ekskluzywne samochody marek Jaguar i Land Rover. Co bardzo istotne, w dobie motoryzacyjnego kryzysu, dealer oferuje klientom wiele egzemplarzy dostępnych "od ręki". Biorąc pod uwagę, że większość przedstawicielstw różnych marek boryka się obecnie z problemami dostępności samochodów, jest to niepodważalny atut.

"W pełni poruszające. W pełni dostępne. W pełni ubezpieczone"W myśl tej dewizy Jaguar i Land Rover Zdunek prezentuje kilkanaście samochodów gotowych do odbioru. Co więcej, wszystkie auta zakupione do końca sierpnia objęte są dodatkową ofertą - pełnym rocznym ubezpieczeniem OC, AC, NW za 1 zł.

Salon oferuje modele marki Land Rover m.in. Discovery Sport, Range Rover Evoque, Range Rover Velar, czy Defender 90. Fani Jaguara również znajdą coś dla siebie. To m.in. Jaguar F-Pace w różnych wersjach kolorystycznych, elektryczny SUV Jaguar I-Pace, E-Pace, F-Type oraz XF.

Szczegółową ofertę można znaleźć na stronach www.zdunek.jaguar.pl oraz www.zdunek.landrover.pl.

Na czele salonu stoi Magdalena Larczyńska. Dla trójmiejskich klientów marek Jaguar i Land Rover to doskonale znana osoba. Na czele salonu stoi Magdalena Larczyńska. Dla trójmiejskich klientów marek Jaguar i Land Rover to doskonale znana osoba.
Salon umożliwia także jazdy testowe wybranymi modelami, aby na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości tych marek. To jednak nie wszystko.

Kolejnym atutem jest dział serwisowy, na którego czele stoi Arkadiusz Gazda. Klienci salonu mogą także skorzystać z profesjonalnej obsługi autoryzowanego serwisu.

Salon i autoryzowany serwis Jaguar Land Rover Zdunek zlokalizowane są w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak 42Mapka. Jest to matecznik Grupy Zdunek, gdzie znajdują się także pozostałe przedstawicielstwa trójmiejskiego giganta.

Doświadczona załoga British Auto Zdunek zaprasza do obiektu zlokalizowanego przy ul. Miałki Szlak 42. Doświadczona załoga British Auto Zdunek zaprasza do obiektu zlokalizowanego przy ul. Miałki Szlak 42.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (29)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

25. Grand Prix Sopot - Gdynia

zawody / wyścigi

OVERGROUND - JDM spot

zlot

Street Meeting Poland 2022

zlot

Sprawdź się

Sprawdź się

4MATIC to napęd na wszystkie koła stosowany w autach marki: