• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wypożyczalnia aut z 10-letnim doświadczeniem

21 grudnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
Comfortcar Rental oferuje swoim klientom bogatą gamę aut do wypożyczenia. Comfortcar Rental oferuje swoim klientom bogatą gamę aut do wypożyczenia.

Mają 10-letnie doświadczenie na rynku. W tym czasie odnotowali ponad 150 tys. wynajmów aut, a ich flota pojazdów powiększyła się z 5... do 500 samochodów w kilku oddziałach zlokalizowanych w największych miastach Polski, w tym oczywiście w Gdańsku. Mowa o wypożyczalni samochodów Comfortcar Rental, która proponuje swoim klientom auta dla każdego - od małych miejskich, przez SUV-y i minivany, aż po te najdroższe, najbardziej luksusowe. Poniżej znajdziecie odpowiedź, dlaczego warto wybrać właśnie tę wypożyczalnię.Samochodem z wypożyczalni w drogęBez żadnych wątpliwości Trójmiasto to szczególne miejsce w kraju. Przez cały rok do Gdańska przyjeżdża mnóstwo turystów z całego świata. Nie brakuje osób odwiedzających Trójmiasto w celach biznesowych. Tym samym popyt na wynajem samochodów jest naprawdę bardzo duży. W odpowiedzi na spore zainteresowanie ofertą wypożyczalni aut na rynku pojawiają się wciąż nowe firmy wynajmujące samochody.

Podróż samochodemPoruszanie się po Trójmieście nie należy do najłatwiejszych. Jednak zdecydowanie wygodniej robić to samochodem aniżeli komunikacją miejską. Tym bardziej warto wybrać auto, gdy podróż składa się z wielu przystanków. Praktycznie każda wypożyczalnia samochodów w Gdańsku oferuje pełną paletę usług i bardzo zróżnicowaną flotę pojazdów różnego typu. Warto jednak pamiętać, że im bardziej wyszukany i nietypowy model - tym może być trudniej o rezerwację w wybranym terminie. Wie o tym każdy, kto zmuszony był przesiąść się do auta zastępczego po kolizji czy w przypadku awarii własnego pojazdu. Nie jest łatwo "od ręki" wynająć samochód tzw. specjalny. Największe trudności w dostępności dotyczą samochodów dostawczych i ciężarowych, przeznaczonych do profesjonalnego transportu, prac budowlanych itp.

Pełna oferta wypożyczalni Comfortcar w Gdańsku

Na wakacje i weekendW Gdańsku nie brakuje klientów wypożyczalni, którzy spędzają urlop czy weekend nad Bałtykiem. Takie osoby często decydują się na wynajem auta zaraz po przylocie, jeszcze na lotnisku. Wynajmując samochód nie trzeba ograniczać się do zwiedzania Gdańska - można przecież wybrać się na pobliski Półwysep Helski czy spędzić czas nad Zatoką Gdańską w klimatycznych miejscowościach. Brak limitu kilometrów w wynajmowanych samochodach zachęca do podróży. Jedynym kosztem wówczas jest paliwo. Kalkulując koszty wynajęcia samochodu często okazuje się, iż auto z wypożyczalni to nie tylko komfort podróży, ale również oszczędność czasu i pieniędzy.

Gdańskie wypożyczalnie to także świetna oferta dla mieszkańców Trójmiasta, którzy wybierają się w podróż i z różnych powodów nie chcą korzystać z własnego samochodu. Dzięki bogatej i zróżnicowanej gamie modelowej każdy znajdzie coś dla siebie. SUV, auto sportowe, przestronny bus, auto do ciągnięcia przyczepy kempingowej, a może kamper? Nie ma najmniejszego problemu. Wypożyczalnie mają coś specjalnego także dla amatorów szybkiej jazdy motocyklem. Wynajmując jednoślad w wypożyczalni można spróbować swoich sił i sprawdzić czy ten rodzaj rozrywki wam odpowiada, bez konieczności zakupu motocykla i pokrywania kosztów jego utrzymania.

Firma ma ponad 10-letnie doświadczenie w wypożyczaniu aut. Firma ma ponad 10-letnie doświadczenie w wypożyczaniu aut.

Pełen komfortSamochody z wypożyczalni cechuje wysoki komfort prowadzenia i bogate wyposażenie. Flota pojazdów jest sukcesywnie odnawiana, a dostępne pojazdy na bieżąco serwisowane, zadbane i czyste. W dobie pandemii wypożyczalnie dbając o reżim sanitarny, poddając samochody dezynfekcji i ozonowaniu. Gwarantują także bezkontaktowy wynajem oraz zwrot samochodu. Auto można zwrócić na terenie Gdańska w dowolnie umówionym miejscu i czasie.

Opcjonalne usługi w wielu wypożyczalniach są dodatkowo płatne. W innych zawierają się w cenie wynajmu dobowego czy pakietu usług. Porównując ceny wynajmu za ten sam samochód w kilku gdańskich wypożyczalniach, warto przeanalizować warunki wynajmu oraz regulamin usługi, który może skrywać dodatkowe koszty. Promocyjna cena bywa zwodnicza, zwłaszcza gdy zależy nam na jakości usługi, samochodu oraz samej obsługi czy ubezpieczenia wynajętego pojazdu. Brak kaucji przy wypożyczeniu samochodu nie jest tożsamy z brakiem odpowiedzialności za powierzone mienie.

Na specjalne potrzebyPoza rozrywką samochody z wypożyczalni przydają się w sytuacjach kryzysowych. Przykładowo, do realizacji jednorazowego transportu grupy osób czy przy przeprowadzce. Potrzebą może być także samochód zastępczy do kontynuacji podróży, jak i pracy. Jeśli chodzi o samochody specjalne o szczególnych cechach (np. dostawcze, chłodnie, autobusy, pojazdy budowlane, ciężarowe itd.) - warto jest szukać ofert wypożyczalni wyspecjalizowanych w danym segmencie samochodów. W Trójmieście funkcjonuje szereg wypożyczalni zapewniających duży wybór pojazdów nietypowych.

Comfortcar Rental wypożycza swoje samochodu w wielu lokalizacjach Polski. Comfortcar Rental wypożycza swoje samochodu w wielu lokalizacjach Polski.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (1) 2 zablokowane

  • A jakieś ceny ?

    • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Trójmiejska premiera nowego Torresa EVX w SsangYong Makurat! (1 opinia)

(1 opinia)
dni otwarte

Motosvera #3 Trinity Crowd

spotkanie, zlot

Wystawa zabytkowych Citroenów

wykład / prezentacja, wystawa, zlot

Sprawdź się

Sprawdź się

Jedyny w Trójmieście salon marek Jaguar i Land Rover znajduje się w:

 

Najczęściej czytane