• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak za dawnych lat: Gdańsk-Zakopane-Gdańsk

Wiele osób ze stowarzyszeniowego grona z łezką w oku wspomina wypad Warszawami do Zakopanego w grudniu 2016 roku. Dlatego teraz planujemy to powtórzyć, lecz w zdecydowanie przyjaźniejszej klasykom, październikowej dacie. Tym razem planujemy zabawić w "Zakopcu" nieco dłużej oraz nie ograniczać się jedynie do Warszaw. Zatem do naszego tripa zapraszamy wszystkie auta wyprodukowane do 1989 roku za "żelazną kurtyną".

Jeżeli komuś bardzo zależy, a wóz nie spełnia powyższych kryteriów, choć jest odpowiednio spartański, może podesłać swoją kandydaturę - rozpatrzymy. Wyjazd z Gdańska planowany jest w środę, 13 października około godz. 22ej, aby kolejnego dnia do południa spokojnie się zameldować. Baza to pensjonat "na bartkowym wierchu" w Gliczarowie Górnym, gdzie naszym gospodarzem, tak jak ostatnio, bedzie niezawodny Paweł G. "Gawron", znany z YouTube jako "Moto Kronika".

Noclegi organizujemy we własnym zakresie, jednakże sugerujemy, aby w celu skutecznej integracji znajdowały się w tej samej miejscowości.

Z czasem będziemy wrzucać zdjęcia aut, których załogi zadeklarowały swój udział.
Dla tych osób zostanie stworzona specjalnie konwersacja na Messengerze, która ułatwi przygotowania oraz łączność i komunikację w trakcie samej podróży. Na miejscu planujemy organizować także objazdówki po sąsiadujących, urokliwych mieścinach - więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie. Osoby zainteresowane wyjazdem, a mające pytania, prosimy o pisanie na naszą stowarzyszeniową skrzynkę.

A zatem... kto chętny?

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.