Jeep Patriot (produkowany od 2007)

Patriot jest przedstawicielem segmentu SUV klasy kompaktowej, który obok użyteczności oraz napędu 4x4 - daje poczucie nieograniczonej swobody i ogromnej przyjemności z jazdy. Jest także nową, atrakcyjną ofertą cenową w gamie produktów tej marki.
Klasyka marki Jeep za przystępną cenę
Wersje LHD i RHD oraz nowoczesny turbodiesel w ofercie
Funkcjonalne i pomysłowe rozwiązania wnętrza
Bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa w standardzie
Pewność jazdy w trudniejszych warunkach dzięki napędowi 4x4
Wywodzący się z projektu Jeep Patriot Concept, prezentowanego na Salonie Samochodowym IAA 2005 we Frankfurcie, dzisiejszy Patriot jest nowoczesną interpretacją tradycyjnej stylistyki Jeep'a, która łączy typową dla SUVa bryłę nadwozia i funkcjonalność wnętrza z osiągami, właściwościami jezdnymi, ekonomią paliwową oraz ceną samochodu klasy kompaktowej.
Jego wartość dla klienta podnosi bogate standardowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, m.in. boczne kurtynowe poduszki powietrzne, ABS, ESP oraz system zapobiegający wywróceniu ERM. Wszystkie wersje i odmiany tego pojazdu oferowane na rynkach Europy i świata posiadają system stałego, aktywnego napędu Freedom Drive I™ z możliwością zblokowania obu osi w trybie 'Lock'.
Pojazd ten jest integralnym elementem ofensywy produktu marki Jeep®, której efektem jest rozszerzenie gamy pojazdów z trzech modeli oferowanych w roku 2005 - do siedmiu w 2007, liczebnie najbogatszej w ciągu 65-letniej historii marki Jeep.
Jeep Patriot to Jeep z krwi i kości, adresowany do klienteli segmentu kompaktowych SUV'ów, która ceni sobie tradycyjną stylistykę tej marki. Nieco surowy w formie, zachowuje kluczowe atrybuty swej marki - mistrzostwo, autentyczność, poczucie wolności i ducha przygody, jest przy tym ekonomiczny, funkcjonalny i wszechstronny - stanowiąc prawdziwie atrakcyjną wartość dla swego właściciela.

Dane techniczne:

Modele: SPORT 2.0 CRD M6 Freedom-Drive, LIMITED 2.0 CRD M6 Freedom-Drive

Inne modele marki Jeep:

Cherokee, Commander, Compass, Patriot, Wrangler,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij