• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kolejny Kwik-Fit w Trójmieście

3 maja 2001 (artykuł sprzed 21 lat) 
Kwik-Fit, największa w Europie sieć stacji szybkiej obsługi samochodów, otworzył kolejny punkt w Trójmieście

Gdynia, 2 maja 2001. Tuż przed długim majowym weekendem w Gdyni przy ulicy Morskiej 78 została otwarta kolejna stacja obsługi największej w Europie sieci serwisów samochodowych Kwik-Fit. Uroczystość przecięcia wstęgi nie zakłóciła pracy stacji, która podczas promocji pracowała na pełnych obrotach. "Właściwie od początku promocji bez przerwy mamy klientów i żadne z 5 stanowisk nie jest wolne", mówi Graeme Robinson, prezes Kwik-Fit Polska (na zdjęciu po prawej).

Wstęgę przecięli Graeme Robinson oraz Franciszek Bronke - dyrektor Domu Dziecka przy ulicy Demptowskiej 61, na rzecz którego firma Kwik - Fit przeznaczyła 5000 PLN. Prezes Kwik-Fit wręczył dzieciom z placówki symboliczny czek. "Nasza polityka polega na działaniach lokalnych. Chcemy być postrzegani jako firma lokalna, bo nasi klienci są przecież stąd", podkreślał Robinson.

Firma Kwik-Fit przygotowała z okazji otwarcia specjalną ofertę promocyjną. Największą z nich były dwie opony gratis dodawane do dwóch już zakupionych. Oferta ta obejmowała tylko pierwszych 10 klientów na stacji przy ulicy Morskiej w piątek, sobotę lub niedzielę. "Promocja ta przyciągała z samego rana na naszą stację tłumy klientów", opowiada Włodzimierz Jezierski, dyrektor ds. rozwoju Kwik-Fit Polska.

Podczas promocji firma przygotowała dla swoich klientów wiele atrakcji. Najmłodszych zabawiał szczudlarz, który roznosił dzieciom cukierki i baloniki. Dla trochę starszych standardy jazzowe przygrywał zespół Cake. "Piękna pogoda i znakomita atmosfera sprawiła, że wielu klientów trafiło do nas przypadkowo słysząc muzykę podczas weekendowego spaceru", dodaje prezes.

'Zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych klientów wyjeżdża na długi weekend. Przed wyjazdem proponujemy im przegląd samochodu i jego natychmiastową naprawę', mówi Graeme Robinson.

Kolejną okazją była wymiana oleju i filtru (Castrol, Mobil). 'Za jedyne 35 zł zapewniliśmy bardzo dobry olej, filtr i wymianę. To naprawdę wyjątkowa okazja', dodaje Robinson. W ofercie promocyjnej było także ustawianie geometrii oraz zbieżności kół przednich, które kosztuje 50 zł.

W ofercie znalazły się nowe ceny opon Dębicy (już od 65 zł), CEAT oraz Firestone, klocków hamulcowych Lucas (już od 30 złotych), amortyzatorów Monroe (już od 65 zł), akumulatorów (już od 99 zł) oraz tłumików Walker, które były teraz tańsze nawet o 50%. Przy zakupie trzech opon Pirelli P5000 czwarta dawana była gratis

'Do tej pory nasze promocje trwały przez weekend. Tym razem w związku z długim weekendem promocja trwa aż do trzeciego maja. Często ludzie wykorzystują ten wolny czas na różnorodne naprawy swoich aut. My sprawiamy, że nasi klienci nie wydadzą na to dużo pieniędzy', stwierdza prezes Kwik-Fit.

Stacje Kwik-Fit wymieniają opony, amortyzatory, tłumiki, hamulce oraz akumulatory. Opony są naprawiane i montowane za darmo. Firma dysponuje na miejscu szerokim asortymentem olejów i filtrów oraz wszystkimi częściami zamiennymi, w ramach oferowanych usług, do większości marek samochodów występujących w Polsce.

W kraju działa już sieć stacji Kwik-Fit. Oficjalnie otwarte zostały punkty na warszawskich Bielanach (ul.Conrada 23) oraz Bródnie (ul. Myszynieckiej 11), w Bydgoszczy, Poznaniu i Gdańsku. W piątek 27kwietnia został otwarty kolejny serwis w Warszawie przy ulicy Górczewskiej.

Kwik-Fit, który powstał w Edynburgu w 1971 roku, posiada ponad 2500 punktów w Europie Zachodniej.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Dni Otwarte w Citroen Zdunek

dni otwarte

1/8 mili - Street Meeting Race v1

29 zł
zlot, zawody / wyścigi

Street Meeting Show

39 zł
pokaz

Sprawdź się

Sprawdź się

Do którego koncernu należy marka Lexus?

 

Najczęściej czytane