Wiadomości

Kolizja z udziałem Rolls-Royce'a. Kierowca bez prawa jazdy

O zdarzeniu poinformował nasz czytelnik.
O zdarzeniu poinformował nasz czytelnik. fot. 3miejska jazda

W niedzielny wieczór w gdyńskim ŚródmieściuMapka doszło do kolizji z udziałem... Rolls-Royce'a Dawna. Jak się okazało na miejscu, osoba kierująca nie powinna prowadzić tego auta, bo jakiś czas temu policja zatrzymała na trzy miesiące prawo jazdy tego kierowcy.RAPORT TROJMIASTO.PL

O zdarzeniu, do którego doszło po godz. 20 w Gdyni, poinformował w naszym raporcie czytelnik. Jak udało nam się ustalić u gdyńskiej policji, na miejscu kolizji okazało się, że kierujący odbywa karę trzymiesięcznego zakazu prowadzenia pojazdów. Uprawnienia zostały zatrzymane za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h. Teraz okres karencji zapewne zostanie wydłużony do pół roku.

Model Dawn to kabriolet ze stajni Rolls-Royce'a, który produkowany jest od 2015 roku. Dwudrzwiowy samochód napędzany jest potężną jednostką V12 o pojemności 6,6 litra i mocy 571 KM. Ociekający luksusem kabriolet mierzy 5296 mm długości i waży ponad 2,5 tony. Ten elitarny model w salonie Rolls-Royce'a kosztuje ponad 1,7 mln zł.

Rolls-Royce Phantom

Rolls-Royce Ghost

Opinie (133)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Do którego dealera należy sopocki salon Porsche?