Wiadomości

Ładowarka do aut elektrycznych w Forum Gdańsk

Najnowszy artukuł na ten temat

Cooper SE Electric - pierwsze Mini na prąd

To już kolejna szybka ładowarka w Trójmieście.
To już kolejna szybka ładowarka w Trójmieście. mat. prasowe

Trójmiejska mapa elektrycznych ładowarek powiększyła się o kolejną stację. Od sierpnia właściciele samochodów elektrycznych i hybryd plug-in mogą ładować swoje pojazdy w Forum Gdańsk.Ładowarki elektryczne na mapie Trójmiasta

To już kolejna ładowarka sieci GreenWay Polska w Trójmieście i kolejna, którą zainstalowano na parkingu centrum handlowego. Klienci Forum Gdańsk zobacz na mapie Gdańska elektryczną stację znajdą na oznaczonym kolorem fioletowym poziomie piątym. Miejsce postojowe dostępne jest w strefie 5C, a wjazd na parking znajduje się od ul. 3 Maja zobacz na mapie Gdańska.

Szybka ładowarka z trzema stanowiskami przystosowana jest do popularnych pojazdów elektrycznych ze standardami ładowania: CHAdeMO, CCSAC Type-2.

Z terminalu można korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Warto przy tym pamiętać, że ładowanie nie zwalnia z opłaty parkingowej, a dodatkowo ładowarki należące do sieci GreenWay Polska są płatne. Zalecamy zapoznać się z cennikiem usługi.

Elektryczny smart - dobry do miasta.

Opinie (42) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W skład Grupy Zdunek wchodzą marki: