Wydarzenie

stat

Lexus ES - dni otwarte

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 - 12 lipca 2018
godzina:
10:00 - 20:00
miejsce:

Lexus Trójmiasto  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 241/3 (Nowe Orłowo)
bilety:
wstęp wolny

Siedem generacji Lexusa ES - właśnie tyle trzeba było czekać, aby najpopularniejsza limuzyna Lexusa na świecie, zawitała do Europy. Mieszkańcy Trójmiasta będą mieli okazję zobaczyć tego luksusowego Sedana w dniach 11 - 12.07 w salonie Lexus Trójmiasto.Nowy Lexus ES wyróżnia się sylwetką wyraźnie nachyloną do dołu, o dynamicznym i opływowym kształcie. Minimalistyczny i ostro ścięty tył wraz z lampami LED, które zachodzą na boki pojazdu, zapewniają stylistyczną ciągłość niezależnie od kąta, pod jakim patrzymy na samochód. Odważna stylistyka nawiązuje do modeli LS i LC.

Wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z koncepcją stylistyki znaną jako Lexus Future Interior, której istotą jest połączenie kokpitu zwróconego do kierowcy z dużą, wygodną przestrzenią dla pasażera siedzącego obok. Przestrzeń ta wypełniona jest nowoczesną elektroniką, taką jak opcjonalny system nawigacji z licznymi usługami sieciowymi, dotykowy interfejs Remote Touch drugiej generacji oraz funkcja rozpoznawania mowy sprzężona z mobilnym asystentem.

Samochód będzie wyposażony w nowy samoładujący się napęd hybrydowy czwartej generacji, który charakteryzuje się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, błyskawiczną reakcją na naciśnięcie przyśpieszenia oraz minimalnym poziomem emisji spalin, zwłaszcza jak na tej wielkości luksusowego sedana.

Co warte podkreślenia, Lexus ES 300h w wersji Elegance będzie dostępny już od 199 900zł. Samochód do sprzedaży trafi w grudniu tego roku, jednak odwiedzający salon Lexusa, zlokalizowany w Gdyni przy Alei Zwycięstwa 241/3, będą mieli okazję zobaczyć model ES już niebawem, podczas trójmiejskiej premiery modelu, która odbędzie się 11 i 12 lipca. W tych dniach salon czynny będzie w godzinach 10.00 - 20.00.
Więcej na: www.lexuses.pl

Przeczytaj także

  • Trójmiejska premiera Lexusa ES wideo
    12 lipca 2018 (55 opinii)

    W trójmiejskim salonie Lexusa zaprezentowano siódmą generację modelu ES. To zupełna nowość na rynku europejskim, która w ofercie Lexusa zajmie miejsce GS-a. Cennik najnowszego modelu...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia