Mazda 3

Mazda 3 to całkowicie nowy samochód, który na początku 2006 roku przeszedł lifting zarówno wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Jest to pojazd lokujący się w segmencie średnim. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki, rozwiązań ergonomicznych i stylistyki, powstał samochód o nieprzeciętnych walorach jezdnych, łatwy w prowadzeniu, bezpieczny, wygodny, i efektowny.

W samochodzie Mazda 3 oferowane są trzy silniki benzynowe oraz jeden silnik wysokoprężny. Mazda 3 występuje w dwóch wersjach nadwoziowych: sedan i hatchback. Nadwozia te zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o człowieku, tak aby miał zapewnione wszelkie możliwe wygody. Samochód ten posiada obszerne wnętrze dla wszystkich podróżujących - nawet bardzo wysokich. Mazdy 3 są seryjnie bardzo bogato wyposażone.

Przez trzy ostatnie lata (2004, 2005, 2006) Mazda zajęła PIERWSZE miejsce w Rankingu Jakości i Niezawodności samochodów opracowanym przez niemieckie czasopismo Auto Bild we współpracy z Automobilklubem ADAC. Ranking ten jest największym w Europie. Oceniono 20 najpopularniejszych marek w 7 kategoriach, przeprowadzając co roku ponad 70 tysięcy testów.

Wszystkie modele samochodów Mazda w całości są produkowane w Japonii z zastosowaniem najnowszych technik i technologii produkcyjnych. Szczególną uwagę należy zwrócić na zastosowanie najnowszej i niezawodnej japońskiej elektroniki cenionej na całym Świecie przez profesjonalistów. Dodatkowo, Japończycy są jednymi z najbardziej dokładnych pracowników na świecie.

Dane techniczne:

Silniki: 1,4 1,6, 2,0 2,0 D

Inne modele marki Mazda:

121, 5, 626, BT-50, CX-7, CX-9, MX-3, MX-5, RX-8,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij