Wiadomości

stat

Mercedes-Benz Witman kusi rabatami

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Nie jest tajemnicą, że to najlepszy moment na zakup nowego samochodu. Zaglądamy do salonu Witman przy al. Grunwaldzkiej 493 w Gdańsku i sprawdzamy, jakimi rabatami kusi trójmiejski przedstawiciel marki Mercedes-Benz. Rąbka tajemnicy uchylił Filip Rachwał, doradca handlowy Mercedes-Benz Witman.Trojmiasto.pl: Koniec roku to zawsze świetni czas na zakup nowego auta. Dlaczego w tym roku, w salonie Mercedes-Benz Witman, opłaca się to bardziej niż kiedykolwiek?

Filip Rachwał: Mercedes-Benz jako lider segmentu premium w Polsce bardzo rzadko oferuje duże rabaty na swoje produkty. Wiąże się to przede wszystkim z ogromnym zainteresowaniem klientów naszą ofertą, a także rewelacyjną, bardzo bogatą gamą modelową w postaci najnowocześniejszych aut w klasie. Samochody Mercedes-Benz to wzory w swoich segmentach, które wyznaczają nowe trendy. A dobrym tego przykładem jest chociażby Mercedes-Benz CLA. W tym kontekście obniżki cen, które oferujemy w tym roku oraz korzyści dla klienta, które z tego wynikają, są bez wątpienia wydarzeniem bez precedensu. To świetna okazja, by upolować wymarzony samochód w najlepszej jak dotąd cenie.

Upolować wymarzony samochód w dobrej cenie na bardzo korzystnych warunkach finansowania?

Dokładnie tak. Na wiele modeli nałożyliśmy promocyjne zasady finansowania, co w pakiecie z korzystną ceną, umożliwia klientowi dopasowanie większości ofert do swoich możliwości finansowych i tym samym wyjazd z salonu doskonale wyposażonym samochodem w ciągu zaledwie kilku dni od dnia podpisania umowy. Co warte podkreślenia, rabaty objęły również samochody używane dostępne w ofercie Mercedes-Benz Witman w ramach programu Mercedes-Benz Certified. Program ten obejmuje tylko starannie wyselekcjonowane modele Mercedes-Benz, które przeszły gruntowną kontrolę pod względem mechanicznym i estetycznym. Takie samochody zostały objęte dwuletnią gwarancją. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowoczesny salon Mercedes-Benz Witman w Oliwie.
Nowoczesny salon Mercedes-Benz Witman w Oliwie. fot. Mercedes-Benz Witman
Jak duże zniżki nałożyliście?

Lista korzyści jest bardzo długa. Żeby zobrazować atrakcyjność naszej oferty, podam kilka przykładów. Klasę S można nabyć z rabatem sięgającym nawet 165 tys. zł, a GLS-a z upustem w wysokości 79 tys. zł. Na Klasę E nałożyliśmy rabat nawet 67 tys. zł, na Klasę C - 45 tys. zł, a na CLS-a - 38 tys. zł.

Klasa S tańsza nawet o 165 tys. zł? Brzmi nieprawdopodobnie.

To prawda. To bez wątpienia najlepszy moment na zakup Klasy S. Luksusowa legenda motoryzacji jest teraz dostępna w niezwykle korzystnej cenie. Warto też przyjrzeć się ofertom na Mercedesa Klasy E, dostępnej także w wersji AMG E 53, oferującej przyszłemu nabywcy nie tylko komfort, ale również nieocenioną frajdę z jazdy. Pełną gamę naszych promocji znajdziecie państwo na stronie internetowej: witman.otomoto.pl.

Atrakcyjne rabaty nałożono na niemal wszystkie modele.
Atrakcyjne rabaty nałożono na niemal wszystkie modele. fot. Mercedes-Benz Witman
Na co jeszcze - oprócz atrakcyjnych rabatów - może liczyć klient?

Na wspomniany już szeroki wachlarz finansowania. Oferujemy leasing 100 proc. na samochody z rocznika 2019. Dla osób poszukujących Mercedesa w formie najmu przygotowaliśmy ofertę specjalną Lease & Drive. Co warte podkreślenia, dla większości modeli, przy podpisaniu umowy do końca listopada, zniesiono wpłatę własną. Dodam, że promocyjne warunki obejmują wszystkie wersje modelowe AMG z wyjątkiem wariantu 63.

Plusów "Kumulacji ofert Mercedes-Benz" jest jeszcze więcej.

Przede wszystkim skorzystanie z tej oferty wiąże się z ogromną oszczędnością, ale także możliwością negocjowania warunków zakupu i obsługi. To także duża osiągalność aut dostępnych od ręki i dopracowane technologicznie modele, które pochodzą z końcowych produkcji serii.

Duży wpływ na atrakcyjną ofertę mają nowe przepisy, które wejdą w życie z nowym rokiem. Co Mercedes-Benz Witman myśli o zmianach dotyczących emisji spalin?

Cała gama silników Mercedes-Benz spełnia najnowsze normy, dlatego najnowsze zasady WLTP, które wchodzą w życie w przyszłym roku, nie będą miały większego wpływu na ceny aut z rocznika 2020. Potwierdzeniem tego jest ciągłość i stabilność cen. W nowym roku planowana jest podwyżka cen w wysokości niespełna 1 proc. To bardziej korekta inflacyjna niż zmiana, która wpłynie na naszych klientów.

Salon Mercedes-Benz Witman znajdziecie w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 493.
Salon Mercedes-Benz Witman znajdziecie w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 493. fot. Mercedes-Benz Witman

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (67) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Której marki modelem jest Mustang?