Wiadomości

stat

Mercedes-Benz Witman kusi rabatami

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. Nie jest tajemnicą, że to najlepszy moment na zakup nowego samochodu. Zaglądamy do salonu Witman przy al. Grunwaldzkiej 493 w Gdańsku i sprawdzamy, jakimi rabatami kusi trójmiejski przedstawiciel marki Mercedes-Benz. Rąbka tajemnicy uchylił Filip Rachwał, doradca handlowy Mercedes-Benz Witman.Trojmiasto.pl: Koniec roku to zawsze świetni czas na zakup nowego auta. Dlaczego w tym roku, w salonie Mercedes-Benz Witman, opłaca się to bardziej niż kiedykolwiek?

Filip Rachwał: Mercedes-Benz jako lider segmentu premium w Polsce bardzo rzadko oferuje duże rabaty na swoje produkty. Wiąże się to przede wszystkim z ogromnym zainteresowaniem klientów naszą ofertą, a także rewelacyjną, bardzo bogatą gamą modelową w postaci najnowocześniejszych aut w klasie. Samochody Mercedes-Benz to wzory w swoich segmentach, które wyznaczają nowe trendy. A dobrym tego przykładem jest chociażby Mercedes-Benz CLA. W tym kontekście obniżki cen, które oferujemy w tym roku oraz korzyści dla klienta, które z tego wynikają, są bez wątpienia wydarzeniem bez precedensu. To świetna okazja, by upolować wymarzony samochód w najlepszej jak dotąd cenie.

Upolować wymarzony samochód w dobrej cenie na bardzo korzystnych warunkach finansowania?

Dokładnie tak. Na wiele modeli nałożyliśmy promocyjne zasady finansowania, co w pakiecie z korzystną ceną, umożliwia klientowi dopasowanie większości ofert do swoich możliwości finansowych i tym samym wyjazd z salonu doskonale wyposażonym samochodem w ciągu zaledwie kilku dni od dnia podpisania umowy. Co warte podkreślenia, rabaty objęły również samochody używane dostępne w ofercie Mercedes-Benz Witman w ramach programu Mercedes-Benz Certified. Program ten obejmuje tylko starannie wyselekcjonowane modele Mercedes-Benz, które przeszły gruntowną kontrolę pod względem mechanicznym i estetycznym. Takie samochody zostały objęte dwuletnią gwarancją. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowoczesny salon Mercedes-Benz Witman w Oliwie.
Nowoczesny salon Mercedes-Benz Witman w Oliwie. fot. Mercedes-Benz Witman
Jak duże zniżki nałożyliście?

Lista korzyści jest bardzo długa. Żeby zobrazować atrakcyjność naszej oferty, podam kilka przykładów. Klasę S można nabyć z rabatem sięgającym nawet 165 tys. zł, a GLS-a z upustem w wysokości 79 tys. zł. Na Klasę E nałożyliśmy rabat nawet 67 tys. zł, na Klasę C - 45 tys. zł, a na CLS-a - 38 tys. zł.

Klasa S tańsza nawet o 165 tys. zł? Brzmi nieprawdopodobnie.

To prawda. To bez wątpienia najlepszy moment na zakup Klasy S. Luksusowa legenda motoryzacji jest teraz dostępna w niezwykle korzystnej cenie. Warto też przyjrzeć się ofertom na Mercedesa Klasy E, dostępnej także w wersji AMG E 53, oferującej przyszłemu nabywcy nie tylko komfort, ale również nieocenioną frajdę z jazdy. Pełną gamę naszych promocji znajdziecie państwo na stronie internetowej: witman.otomoto.pl.

Atrakcyjne rabaty nałożono na niemal wszystkie modele.
Atrakcyjne rabaty nałożono na niemal wszystkie modele. fot. Mercedes-Benz Witman
Na co jeszcze - oprócz atrakcyjnych rabatów - może liczyć klient?

Na wspomniany już szeroki wachlarz finansowania. Oferujemy leasing 100 proc. na samochody z rocznika 2019. Dla osób poszukujących Mercedesa w formie najmu przygotowaliśmy ofertę specjalną Lease & Drive. Co warte podkreślenia, dla większości modeli, przy podpisaniu umowy do końca listopada, zniesiono wpłatę własną. Dodam, że promocyjne warunki obejmują wszystkie wersje modelowe AMG z wyjątkiem wariantu 63.

Plusów "Kumulacji ofert Mercedes-Benz" jest jeszcze więcej.

Przede wszystkim skorzystanie z tej oferty wiąże się z ogromną oszczędnością, ale także możliwością negocjowania warunków zakupu i obsługi. To także duża osiągalność aut dostępnych od ręki i dopracowane technologicznie modele, które pochodzą z końcowych produkcji serii.

Duży wpływ na atrakcyjną ofertę mają nowe przepisy, które wejdą w życie z nowym rokiem. Co Mercedes-Benz Witman myśli o zmianach dotyczących emisji spalin?

Cała gama silników Mercedes-Benz spełnia najnowsze normy, dlatego najnowsze zasady WLTP, które wchodzą w życie w przyszłym roku, nie będą miały większego wpływu na ceny aut z rocznika 2020. Potwierdzeniem tego jest ciągłość i stabilność cen. W nowym roku planowana jest podwyżka cen w wysokości niespełna 1 proc. To bardziej korekta inflacyjna niż zmiana, która wpłynie na naszych klientów.

Salon Mercedes-Benz Witman znajdziecie w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 493.
Salon Mercedes-Benz Witman znajdziecie w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 493. fot. Mercedes-Benz Witman

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (67) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Jaka usługa kryje się pod nazwą auto-detailing?