stat
Impreza już się odbyła

Moto Safety Day

  • sobota, 31 lipca
  • Lokalizacja
    Gdynia, Parking przy Polance Redłowskiej

31 lipca po raz 16. spotkamy się na Moto Safety Day - wydarzeniu promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym, kulturę motoryzacyjną i poszanowanie środowiska. Parking przy Polance Redłowskiej w Gdyni tego dnia znów będzie podzielony na specjalne strefy z atrakcjami nie tylko dla motofanów ale wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Program -"Mistrzowie w drodze" promuje mistrzowską jazdę. Mistrzowska to jazda - przede wszystkim bezpieczna - zgodna z przepisami, kulturalna, pokazująca szacunek dla innych uczestników ruchu drogowego. Celem programu jest wspieranie młodych kierowców, by od początku wkroczenia na drogę mieli zarówno dużą świadomość swojej roli za kierownicą, stosowne poczucie odpowiedzialności, jak i pogłębione umiejętności prowadzenia pojazdu. O tym, jak można wziąć udział w tegorocznej edycji dowiedzą się goście strefy "Mistrzowie w drodze". Młodzi kierowcy na Moto Safety Day będą mogli zdobyć vouchery na praktyczne szkolenia z doskonalenia techniki jazdy.

Rodziny z dziećmi także znajdą tu powód do edukacyjnej rozrywki. W nawiązaniu do poprzednich kampanii "Mistrzowie w pasach", na stoisku czekają eksperci brd gotowi zaprezentować poprawne zapinanie pasów i fotelików w samochodzie, oczywiście przygotowani na zabawy i kolorowanki dla najmłodszych.

"Mistrzowie w drodze" wyjątkowo na Moto Safety Day przygotowali również niezwykłą niespodziankę z myślą głównie o młodych kierowcach. Podczas wydarzenia wystawiony zostanie samochód rajdowy Kajetana Kajetanowicza, w którym Mistrz Europy wielokrotnie wywalczył zwycięstwo. Subaru Impreza STI R4, mówią o nim "auto ikona", dziś służy Kajto do treningów, a teraz podczas Moto Safety Day 2021 właśnie z jego udziałem będzie można zrobić sobie super fotkę. Dodatkowo zdjęcie umieszczone na FB, pod którym znajdzie się najwięcej lajków warto będzie wymienić na voucher na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy.

To jeszcze nie koniec atrakcji. W strefie "Mistrzów w drodze" zaplanowano symulator jazdy 9D VR oraz symulator dachowania. Szczególnie młodzi kierowcy będą zaproszeni w świat wirtualnej motoryzacji, by w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach móc sprawdzić się w trudnych sytuacjach za kierownicą. Takie doświadczenia, jak i udział w szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy "Mistrzów w drodze", dają szanse uzupełnić umiejętności praktycznego kierowani pojazdem. Ponadto na stoisku eksperci brd będą edukować z zakresu pierwszej pomocy oraz z używania defibrylatorów. Wszystkie działania "Mistrzów w drodze" nastawione są na pomoc młodym kierowcom, by prowadzenie przez nich pojazdu było zwycięskim i mistrzowskim osiąganiem celów bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Serdecznie zapraszamy na stoisko i do grona "Mistrzów w drodze"!

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.