stat
Impreza już się odbyła

Moto Show - Wirtualne Rozpoczęcie Sezonu

  • sobota, 18 kwietnia, godz. 9:00 - 22:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Przyglądanie się z bliska najlepszym motoryzacyjnym projektom bez wychodzenia z domu? To jak najbardziej możliwe. Moto Show Suwałki w tym celu organizuje I Wirtualne Rozpoczęcie Sezonu w Polsce!

Atrakcje? 8 stref tematycznych, w których ocenie poddane zostaną klasyki, auta po tuningu, motocykle, ciężarówki, wnętrza aut, komory silnika, felgi oraz car audio. Najlepsze projekty, które zajmą 1. miejsca, automatycznie wchodzą do TOP10 podczas 8 edycji Moto Show Suwałki.

Na miłośników moto-adrenaliny czeka mnóstwo dobrej zabawy, ciekawych projektów oraz fantastycznych nagród.

A to wszystko w wersji online, bez potrzeby ruszania się z salonowej kanapy. Więcej szczegółów, dotyczących ogólnopolskiej akcji, znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na facebooku.

Jeśli wśród czytelników są także moto-maniacy, którzy chcieliby pochwalić się własnymi projektami, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do dnia 15 kwietnia. Formularz znajduje się również w wyżej wymienionym wydarzeniu.

Nie daj się wirusowi!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Najczęściej czytane