• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Motopasterka Trójmiasto 2022

Witajcie! Ponownie tak jak w ubiegłym roku oraz poprzednich latach wspólnie z całą naszą paczką chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić, oczywiście po kolacji wigilijnej na kolejna edycję Trójmiejskiej Motopasterki. Jak to powiada klasyk - paliwo trzeba tej nocy przepalić. Spotykamy się tym razem na troszkę większym parkingu czyli na ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku - parking Auchan Gdańsk.

Trójmiejska Motopasterka również ma charakter charytatywny, ponieważ co roku zbieramy prezenty dla młodych podopiecznych z rodzinnego domu dziecka numer 1 w Gdyni. W dyskusji wydarzenia przypniemy post z rzeczami, które na ten rok są potrzebne. Prosimy bacznie obserwować aby także przywieźć jakiś mały gift od siebie. Przeważnie są to misie, zabawki, planszówki czy słodycze. Jako, że co roku zaskakujecie nas swoja pomysłowością dotyczącą udekorowania w klimacie Świątecznym swoich aut, tak i tym razem motywujemy Was faktem, że warto udekorować swoje auto nie tylko dla zachowania klimatu świątecznego i pokazania swojego pomysłu ale także tym, że dla najlepszych dekoracji mamy przygotowane upominki motoryzacyjne, którymi Was nagrodzimy. Dekoracja auta to też większe prawdopodobieństwo, że będziecie mieli pamiątkę w postaci zdjęcia od fotografów, którzy nas odwiedzą.

Jeżeli jesteś fotografem, śmiało daj nam cynę, że będziesz, a my postaramy się wrzucić w dyskusję wydarzenia Twoją stronę - warunkiem jest konieczna obecność! O nasze bezpieczeństwo zadbają niebiescy. Pamiętajcie aby posiadać w samochodzie podstawowe rzeczy takie jak trójkąt, gaśnica czy przednia rejestracja z przodu. Jeżeli nie będziecie dawać powodów, gwarantujemy, że Policja nie będzie interweniować tylko pomagać przy bezpiecznym przebiegu spotkania.
________________________________
Nie śmiecimy. Na miejscu będzie wystarczająca ilość śmietników aby po sobie posprzątać, a jeżeli nie chcesz ruszyć tyłka to wrzuć resztę fantów do auta w woreczek.
Nie upalaj, nie pal kapcia, dostosuj prędkość jak i swoje zachowanie za kierownicą do przepisów jak i warunków drogowych. Zachowaj pełną kulturę, motopasterka jest dla wszystkich i jest ona luźnym spotkaniem, na którym wszyscy są mile widziani.

PAMIĘTAJ: ŚMIECI BIERZ ZE SOBĄ, dbaj o parking na którym się spotykamy jak o swoją własność. Przewidujesz, że będziesz miał więcej rzeczy do wyrzucenia? Weź ze sobą woreczek i spakuj go do auta, a następnie wyrzuć śmieci do miejsca wskazanego, a nawet pojemnika w swoim domu.
________________________________
Podczas spotkania obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholów, używek i innych środków odurzających. Na miejscu spotkania każdy odpowiada za siebie dlatego zachowujmy się odpowiedzialnie.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia