• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Motoryzacyjne licytacje dla WOŚP. Co można wylicytować?

mJ
18 stycznia 2024, godz. 09:20 
Opinie (49)
Na motoaukcjach można wylicytować np. przejażdżkę driftowozem. Na motoaukcjach można wylicytować np. przejażdżkę driftowozem.

Motoryzacyjne grupy od lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w tym roku podczas 32. finału, który odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia. W mediach społecznościowych trwają motoryzacyjne licytacje na rzecz WOŚP. Zobacz, co można wylicytować.Czy zamierzasz w tym roku wesprzeć WOŚP?

Mottem tegorocznego finału WOŚP jest "Tu wszystko gra OK!". Zbiórka będzie poświęcona zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W myśl hasła "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".

I choć do finału pozostało jeszcze trochę czasu, swoją cegiełkę do zbiórki można dorzucić już teraz, licytując na aukcjach organizowanych przez trójmiejskie grupy motoryzacyjne. Codziennie pojawiają się nowe propozycje, a link do licytacji znajdziecie poniżej.

LICYTACJE motoWOŚP 2024


Licytacje prowadzone na Facebooku ruszyły z początkiem stycznia. Wśród propozycji są przedmioty i usługi związane z motoryzacją. Jeśli chcielibyście zaoferować np. swoją usługę, możecie to zrobić, kontaktując się za pośrednictwem mediów społecznościowych z organizatorami licytacji.

GDAŃSK DLA ORKIESTRY


WOŚP 2024


LicytacjeNa liście licytacji nie brakuje ciekawych propozycji. To chociażby vouchery na detailing, przejażdżka w fotelu pasażera subaru imprezą, fordem mustangiem GT/CS czy mazdą MX-5 NBFL, wykonanie grafiki czy rysunku twojego auta, sesje zdjęciowe samochodu, usługi lakiernika, voucher do wykorzystania na hamownii, przejażdżkę w fotelu driftowozu czy voucher na budowę układu wydechowego.

Jak licytować? Wybierzcie interesującą was licytację i licytujcie w komentarzu pod postem. To bardzo proste.
mJ

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (49)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Dzień Kobiet w Warsztacie Samochodowym

spotkanie, warsztaty

Rozpoczęcie Sezonu Klasycznie 2024

25 zł
zlot

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2024

10 - 25 zł
Kup bilet
targi

Sprawdź się

Sprawdź się

Midibus widoczny na zdjęciu przejeżdża przez:

 

Najczęściej czytane