Nagrali momenty najgroźniejszych wypadków na trójmiejskich drogach

Do Raportu z Trójmiasta trafiają nagrania z momentami, w których dochodziło do najpoważniejszych wypadków na lokalnych drogach.
Do Raportu z Trójmiasta trafiają nagrania z momentami, w których dochodziło do najpoważniejszych wypadków na lokalnych drogach. Trojmiasto.pl

Groźne wypadki, kosztowne kolizje i zwykłe, drobne stłuczki - to wszystko rejestrują kamery naszych czytelników. Nagrania trafiają następnie do Raportu z Trójmiasta. Spośród setek przekazanych nam filmów wybraliśmy te najbardziej zapadające w pamięć. Zestawienie powstało ku przestrodze, by zachować ostrożność na drogach.Czy brałe(a)ś kiedyś udział w wypadku?

Zobacz wyniki (1000)

Wypadek autobusu i tramwajuDo jednego z najpoważniejszych wypadków w Trójmieście doszło we wrześniu 2019 roku, w samym sercu Gdańska.

Po wypadku niemieckiego autokaru i tramwaju na niesławnej "nawrotce", na wysokości Bramy Wyżynnej, rannych zostało kilkanaście osób. Ruch w centrum Gdańska był sparaliżowany przez długie godziny.

Moment zdarzenia uwieczniła samochodowa kamera naszego czytelnika, który materiał przesłał do Raportu z Trójmiasta. Nagranie stało się także jednym z najistotniejszych dowodów w sprawie prowadzonej przez policję, a potem prokuraturę - dokumentowało bowiem przebieg groźnego incydentu.

Na nagraniu z samochodowej kamery czytelnika widać było moment groźnego wypadku.


Ciężarówka gubi koło na obwodnicyKilka miesięcy wcześniej, w lutym 2019 roku, doszło do groźnie wyglądającego wypadku na trójmiejskiej ekspresówce.

Pomogą naprawić auto. Mechanicy w TrójmieścieNasz czytelnik zarejestrował moment, w którym duży, ciężarowy samochód traci koło, a następnie z impetem uderza w nasyp i przewraca się na drogę, tarasując ruch.

Moment wypadku ciężarówki na obwodnicy.


Dachowanie przed tunelemDo naszej redakcji trafiają także nagrania z miejskiego monitoringu. Na filmie z 2019 roku oko kamery uchwyciło auto, które dachowało przed tunelem pod Martwą Wisłą.

Wskutek wypadku poszkodowana została kobieta, która straciła panowanie nad samochodem.

Nagranie z momentem dachowania.


Dachowanie, torowisko i "ewakuacja"Dachował również samochód, który jechał od ul. Elbląskiej w kierunku centrum Gdańska. Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, uderzył w krawężnik, a następnie dachował na torach.

Moment dachowania na Podwalu Przedmiejskim


Nagrania publikujemy ku przestrodze - zdjęcie nogi z gazu oraz uważna obserwacja tego, co dzieje się na drodze, może uratować nasze auto, zdrowie, a nierzadko i życie.

RAPortuj! Raport z TrójmiastaO wszystkich ważnych wydarzeniach czytelnicy informują nas w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za Wasze sygnały.

Opinie wybrane


wszystkie opinie (96)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Ogłoszenia polecane

Wydarzenia

Jak za dawnych lat: Gdańsk-Zakopane-Gdańsk
Jak za dawnych lat:...
zlot
paź 13-17
środa - niedziela
Halloween Car Spot
Halloween Car Spot
zlot
paź 29
piątek, g. 20:00
Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
Rajd halloween, 10 urodziny Youngtimers
Rajd halloween, 10 urodziny Youngtimers
rajd / wędrówka
paź 30
sobota, g. 18:00
Gdańsk, Kuźnia Wodna

Sprawdź się

Sprawdź się

Kierowca ma obowiązek wożenia w aucie: