• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Next Level 2018

11-12 sierpnia w Pszczółkach (woj. pomorskie) odbędzie się trzecia edycja jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce - Next Level 2018 Drift Event. Wydarzenie organizowane po raz pierwszy na torze wyścigowym - Autodrom Pomorze - zaprezentuje poziom, jakiego do tej pory nie było na polskiej mapie imprez driftingowych. Na Next Level 2018 pojawią się najbardziej rozpoznawalni drifetrzy globu, m.in. z USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Australii.

Od 3 lat organizatorzy Next Level przykładają ogromną wagę do rozwoju swoich wydarzeń, jednak tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy impreza odbędzie się na torze wyścigowym, Autodrom Pomorze w Pszczółkach, dzięki czemu odwiedzający będą mieli okazję doświadczyć driftingu na najwyższym światowym poziomie. W programie przewidziano m.in. ekscytujące przejazdy w parach oraz długie widowiskowe drift train'y, będące nieodłącznym elementem imprez z cyklu Next Level.

Swój udział w Next Level 2018 potwierdzili jedni z najbardziej stylowych drifterów na świecie, m.in. brytyjska grupa Low Origin, Adam Maciejewski z RetroShine, który ostatni raz odwiedził Polskę 7 lat temu oraz Amerykanin Hert, jeden z prowadzących Hoonigan, należące do Ken'a Block'a. Każdy uczestnik przechodzi wnikliwą selekcję, by swoimi modyfikacjami pasować do klimatu imprezy. Samochody, które będzie można zobaczyć na Next Level, łamią stereotyp klasycznego "driftowozu". Będą wśród nich najbardziej dopracowane wizualnie modele takich aut jak: Nissan S15, Lexus GS300 czy Nissan R32 Skyline.

Co nas czeka na torze Autodrom Pomorze w Pszczółkach:
- Topowi polscy i zagraniczni drifterzy na długiej, szybkiej i wymagającej trasie.
- Widowiskowe przejazdy tzw. drift train'y, w których uczestniczy naraz nawet 8 czy 10 aut.
- Wystawa najciekawszych modyfikowanych samochodów.
- Wieczorne driftingowe show przy sztucznym oświetleniu.
- Driftingowe pokazy zdalnie sterowanych modeli RC.
- Przejazdy drift taxi dla odwiedzających.

Czym jest drifting
Drifting narodził się w Japonii w latach 80' i szybko stał się popularnym widowiskiem motoryzacyjnym. Z biegiem czasu zaczął ewoluować w kierunku profesjonalnego sportu motorowego, tym samym odbiegając od swojej pierwotnej formy. Celem eventów spod znaku Next Level jest przywrócenie korzeni driftingu (tzw. Grassroots drifting) - agresywnej jazdy połączonej z unikatową stylistyką aut - czyli jego najbardziej widowiskowej i emocjonującej odsłony.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  65 zł
 • Przedsprzedaż
  60 zł
Bilety na wydarzenie można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.nextleveldrift.com
oraz GoingApp (https://bit.ly/2zNGYYT). Koszt biletu upoważniającego do wejścia na oba dni imprezy wynosi 60 PLN w sprzedaży online i 65 PLN na miejscu wydarzenia.

Opinie

Najczęściej czytane