Imprezy i wydarzenia

Niezwykła Noc Muzeów

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 maja 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Toyota Walder Rumia  mapa

adres:
Rumia, Sobieskiego 28
bilety:
wstęp wolny

Noc Muzeów cieszy się w Trójmieście ogromnym zainteresowaniem. Przyciąga tłumy osób, chcących ciekawie spędzić czas z kulturą i sztuką w jedyną taką noc w roku. Tym razem do akcji włączyła się także firma Toyota Walder, czyli największy dealer marki Toyota w północnej Polsce. Firma przygotowała wystawę zatytułowaną "Hybrydy mają już 20 lat!".W trakcie wystawy dowiemy się jak zmieniały się pojazdy o napędzie hybrydowym w przeciągu ostatnich 20-tu lat, czyli od momentu wprowadzenia do sprzedaży Toyoty Prius - pierwszego masowo sprzedawanego pojazdu o napędzie hybrydowym.

Specjalnie na tę okazję Toyota Walder sprowadziła samochody Toyota Prius czterech generacji. Podczas wydarzenia dowiemy się również jak pozytywny wpływ na środowisko ma użytkowanie samochodów o napędzie hybrydowym. Toyota chce poprzez wystawę ukazać problemy z jakimi borykają się na co dzień mieszkańcy miast. Bez wątpienia należy do nich problem smogu i walka z nim.

To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych na tę okazję - zapewnia Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder - Wystawa przeniesie nas do odległego kraju "Kwitnącej Wiśni", skąd pochodzą najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy o napędzie hybrydowym. Kulturę Japonii przybliżą nam między innymi niesamowite smaki czy pokazy sztuk walki.

Wierzymy, że każdy, kto w trakcie tej niezwykłej nocy odwiedzi salon Toyoty Walder w Rumi, odnajdzie coś dla siebie. Zadbają o to także partnerzy naszej akcji:
- Instytut Urody Marzena Olszewska z Gdyni, który zaprasza na nieodpłatne zabiegi: manicure japoński, masaż dłoni oraz masaż karku z elementami akupresury.
- Restauracja Hito Sushi zlokalizowana w Aquacentrum w Redzie, która w trakcie wydarzenia zapewni catering.
- Niesamowity pokaz Karate wykona klub Zanshin Karate Gdynia a sztukę Aikido zaprezentuje klub Kaizen Dojo Aikido Gdynia.

Zorganizujemy też szereg konkursów z wiedzy o marce Toyota oraz pojazdach hybrydowych - kontynuuje Aneta Janczewska - Wśród nagród między innymi weekend z wybraną hybrydą i pełnym bakiem a także niepowtarzalne gadżety z serii Toyota.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

  • Przejdź

    5 podwójnych zaproszeń

    kategoria: koncerty

    zakończenie: 22.10 (niedziela)