Nissan Navara (produkowany od 2005)

Potężna Navara ma napęd 4x4 i dzięki temu zawsze możesz na nią liczyć.

Navara może pochwalić się najsilniejszym silnikiem wysokoprężnym w swojej kategorii: 2,5 litra pojemności generuje 174 KM i moment 403 Nm, zapewniając uciąg 3 ton i ładowność 835 kg. Niezależne przednie zawieszenie zapewnia lepsze prowadzenie pojazdu. Załaczalny naped na cztery koła ze skrzynią biegów z niskimi przełożeniami i blokadą mechanizmu różnicowego z tyłu zapewniają doskonałe właściwości jezdne w terenie.

Navara to sportowy pojazd użytkowy z duszą. Jest to solidny i wszechstronny samochód, który potrafi uprzyjemnić życie. Muskularna i pełna ekspresji sylwetka sprawia, że Navara wzbudza zainteresowanie na ulicy. Wiodąca w klasie wielkość przestrzeni ładunkowej umożliwia przewożenie skuterów wodnych, motorowerów a nawet betoniarki. System zabezpieczenia ładunku C-Channel umożliwia bezpieczne przowożenie bagaży. Navara to po prostu doskonały samochód do codziennych dojazdów do pracy, weekendowych wypadów za miasto i ciężkiej pracy

Nigdy dotąd żaden pickup nie był tak komfortowy i wszechstronny. W wersji Double Cab jest wystarczająco dużo miejsca, aby mogło wygodnie siedzieć i podróżować 5 osób. Komfort pojazdu osobowego zapewnia automatyczna klimatyzacja w standardzie oraz opcjonalny tempomat. Wszechstronne wnętrze umożliwia różnorodną aranżację ładunku oraz ustawianie siedzeń, zwiększając w ten sposób przestrzeń ładunkową. Kabina King Cab wyposażona jest w drzwi mające zawiasy z tyłu, które ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z pojazdu oraz ładowanie towarów.

Dodatkowo do wyboru mamy szeroki wachlarz indywidualnych rozwiązań oraz akcesoriów, także dopasowanie tego pojazdu do Twoich własnych potrzeb i upodobań jest bardzo łatwe. Do wyboru mamy: narożne orurowanie stylizujące ze stali nierdzewnej, chromowana kratka wlotu powietrza, twardy dach, pokrywa kufra, relingi skrzyni ładunkowej, separatory skrzyni, poprzeczne orurowanie skrzyni, haki holownicze, okładziny boczne, itp.

Dane techniczne:

Silniki: 2,5 litra 174 KM i moment 403 Nm

Inne modele marki Nissan:

Almera, GT-R, Juke, Murano, Navara, Note, Pathfinder, Primastar, Qashqai, Tiida, X-Trail,

Foto Moto

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij